Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 10 hetes lesz. Múlt...

Babám 10 hetes lesz. Múlt héten mérték tanácsadáson akkor volt 4.70, ma reggel mértem akkor volt 4.80?

Figyelt kérdés
viszont délután is megmértem akkor meg már csak 4.73volt.Miért,pedig ugyanúgy mértem.Kicsi hasfájós,de soha nemtudom,hogy a hasa miatt sír vagy még éhes!ha adom neki a kaját,már nem nagyon kéri,visszajön neki!tejem meg van,mert még utánna tudom fejni.Szerintetek miért annyi a súly?már teljesen kivagyok?
2010. szept. 21. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pisilt, kakilt, evett közben.
2010. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért parázol ennyire? Teljesen jó a súlya. Ha minden nap méred, tapasztalhatsz ingadozást, ez is teljesen természetes.

Akkor aggódj, ha egyáltalán nem gyarapszik, vagy ne adj isten fogy. Addig nyugi!

2010. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)nagyon megnyugottam,köszike:)igen sokat pisilt,meg evett is:)egy nagy kő esett le a szívemről:)
2010. szept. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!