Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hósom sosem gügyög, vagy...

6,5 hósom sosem gügyög, vagy még nem is kéne?

Figyelt kérdés
A mozgása már szinte túlfejlett (felül, megül, kúszik, mászik, kapaszkodva feláll), de a síráson, berregésen és nyöszörgésen kívül semmilyen hangot nem hallat, normális ez?
2009. okt. 1. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is uez a helyzet! Kérlek irj privit és megbeszéljük, együtt hátha könnyebben megbirkózunk ezzel a problémával!

Én nagyon aggódom!!!

2009. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az épn fiam most lesz 6 hónapos,és már elég rég gagyog (eöö,ba,ap ilyeneket).De van olyan baba aki később kezdi el.

2009. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szakemberek szerint ennyi idősen már igencsak kellene.Kérdezd meg a védőnőt vagy a dokit.2 gyerekes anyuka
2009. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is kellene már gügyögnie valamit (elvileg már mamama, bababa, és egyéb egyszerű hangokat) Viszont mozgásban nagyon ügyes, gratula!
2009. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na most jól elkezdtem aggódni, de köszi a válaszokat, elsőnek írok, amint letettem a babom
2009. okt. 1. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, 6,5 hós de már ügyesen mászik, stabilan ül, és vígan álldogál a bútorok mellett, de max. annyit mond hogy eűűűű, és néha hallom csak, hogy a b és a m hangot formázza, de nem ejt ki semmilyen szótagot. Egyébként mindenkire mosolygós, eleven, érdeklődő, egészséges baba. A 6 hónapos orvosi vizsgálaton említettem a dokinak, ő azt mondta, hogy ez minden picinél egyénileg kódolt, hogy mikor kezd el beszélni, el fog jönni az is hamarosan. És ha ilyen ügyesen mozog, akkor most az van előtérben, majd jön a beszéd is. És azt is mondta még, hogy ha a hallása jó, és nem néma, hiszen hangja van, akkor csak idő kérdése a dolog. Engem nagyon nyugtalanít ettől függetlenül. Kedves Kérdező, érdekelne, hogy a Neked privit író, hasonló cipőben járó Válaszolóval mire jutottatok??? Előre is köszönöm!
2009. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!