Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek a babátokat,...

Hogyan etetitek a babátokat, ha még nem ül?

Figyelt kérdés
Mi most leszünk lassan 6 hónaposak, és a kislányom még nem ül, ezért az etetőszékébe sem tudom beletenni. Pár napja kezdtük a pépes ételekkel való ismerkedést, eddig csak szopott. Egyenlőre nagyon "bajos", mert mindent összemaszatol, megfog evés közben, és érthetően még nem nagyon ízlik neki az étel, inkább bohóckodik. Hogyan kötitek le a figyelmét, hogy az evésre koncentráljon és ha lehet, ne kenjen össze mindent? :-)
2009. okt. 1. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pihenőszékben etettem mig nem ült.Ha van veled valaki akkor rakja az ölébe úgy könnyebb.
2009. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a hordozóban.
2009. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van pihenőszékünk, abban etetem. 7 hónapos a kislányom, de még őt sem tudom etetőszékben etetni.

Esetleg ha az nincs, akkor hordozóban?

2009. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is a hordozóban
2009. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hordozóban.

És nem hiszek abban, hogy a gyereke le kell kötni evés közben. Mikor új, persze, hogy érdekli, meg akarja nézni,fogni,e z ilyen...

Később meg figyeljen az evésre, ne másra...

2009. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi dönthetős etetőszéket vettünk mert én nem akartam pihenőszékért pénzt kiadni,igy elöbbre hoztuk a dönthető etetőszék megvételeét,igy először csak kint volt velem,vagy ahol épp voltunk,aztán 5 hósan már eben evett,rettentő kényelmes volt neki,és az sem érdekelt ha összemaszatolja mert fél másodperc alatt rendbe lehet tenni.
2009. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Eleinte hordozóban etettem, aztán egy idő után már nem ült meg benne. Egyfolytában húzta magát kifelé, akkor kénytelen voltam a kezemben. És nem is rossz úgy etetni, bal lábamon ült, jobb kezemmel etettem. Most már szerencsére ül így a jól bevált etetőszéket használjuk.
2009. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hónapos és amióta elkezdtük a hozzátáplálást, a pihenőszékében etetjük. Kézben egyszerűen lehetetlen feladat volt, így maradt ez és tökéletesen bevált.

Amikor nagyon beindul és hadonászik, akkor várok egy picit, hogy megnyugodjon és folytatom az etetést. Vagy ha apuka kéznél van, akkor ő odanyújtja neki a kezét és azzal elfoglalja magát.

2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hordozóba vagy pihenőszékbe etettem.

Adj a kezébe egy kanalat, nem baj, ha már most ismerkedik vele és a figyelmét is leköti, ha meg turkál vele a kajában sebaj, majd kimosod. Lesz később még maszatosabb is. Az enyém is ezt csinálta.

2009. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hordozóban kezdtük 6 hónapos kora előtt pár nappal, aztán 6 hónaposan felült magától, így most etetőszékben eszik.
2009. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!