Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 2008 decemberében...

Mit tud 2008 decemberében született babátok? Mekkora?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 2008.dec.5-én született, most 8950gramm és 75centi. (3770, és 54cm-el született) A tápszert nem nagyon eszi már meg, így naponta 2szer eszik főzit husival, szereti a tejpépet, joghurtot, gyümölcsöt. 2foga van, most jön felül egyszerre mind a 4. Mászik, kapaszkodva feláll, lépeget, egyedül ül, térdel a bébikomppal rohan. Szereti a bebe Tv-t, szereti tologatni a kisautóját, labdázni, kockákból épteni. Apa, anya, mama, papa, hoppá, ezeket mondja. Minden érdekli, jókedvű nagyon. Naponta egyszer alszik du. 2,5-3órát, este 10-11körül alszik el. Az éjszakát végigalussza. 9körül kel.
2009. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


dec. 23-án született, lány. Most 8700 gr és 70 cm (51 cm és 2650 volt születéskor). Felüll, állásba húzza magát, mászik. Cicát, kutyát megmutatja, ha kérdezem. Tapsikol, ha mondom hogy tapsi-tapsi. Pápát int, ha épp kedve van. Az építőkockákat dobálja, kiveszi a doboból, vissza nem rakja. Babákat imádja, képen is és az igaziakat is. Ha motor megy el a ház előtt, akkor csinálja, hogy brrr, ha kutya ugat, akkor vu. :) amikor beszélünk, akkor tátog ő is. Apa, mama mondja. Labdát imádja kergetni. És nagyon akaratos. :))))

2009. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
December 5-én született a fiam 51cm-vel és 3460grammal. Most 78cm és 8000gramm. Érthető szavakat nem mond, csak a cicának mondja, hogy ccc. De-de,te-te,ede,mammm, ilyeneket mond. Két hónapja feláll kapaszkodva, lépeget a bútorok mellett, de egyedül még nem. Kúszik-mászik, állásból ül le. Megért sokmindent, pá-pát int, tapsizik,süti-süti-zik,táncizik. Kap már mindent enni, eléggé le volt maradva a súlya,ezért idő előtt kellett neki sokmindent bevezetni orvosi javaslatra. Nagyon szereti a zenélő könyvet, a tükröket, a kukucs játékot. Este 8-tól reggel 6-ig alszik, napközben pedig 3xfél órát. Egyetlen pillanatra sem áll meg, mindig mozgásban van. Még nem tud építeni, viszont rombolni imádja az építőkockáit:)
2009. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én babám dec 7-én született. Kúszik mindenhova. Emelgeti a popsiját és próbálja magát ülésbe felhúzni, ölben hasból felül. 10,5 kiló és 80 centi, 3970-el és 55 centivel született. Nagyon nagy baba. Huncut, mindent ismétel amit csinálok neki: berreg, csattog a nyelvével, mogorván néz, kacsint, integet és mondja hozzá, hogy pá-pá, mondja, hogy cica, mama, papa, baba, apa, ana, te-te. Ha valamit kérdezünk tőle, hogy hol van, azt megmutatja pl.: anya füle, orra, játékai. 2x eszik tápszert, 2x főzeléket, 1x gyümölcsöt és 1x tejpépet. Nagyon jó étvágyú és ha olyan kedve van ő is kanalazza a szájába az ételt önnálóan, persze ez még messze van az "egyedül eszik-"től, de jó látni. 4 foga van, most jön az 5 és 6. felül, ezzel szenvedünk is, néha óránként kelünk éjszaka. Egyébként átaludta az éjszakát.
2009. okt. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!