Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 2008 decemberében...

Mekkora 2008 decemberében született babátok? Mit tud? Mit eszik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam 9,5kg és 72cm.Kapaszkodva feláll,és lépeget,üldögélve játszik.Én nem főzőcskézek neki,ő bolti bébiételt eszik 8 hónaposnak valót.Még 2-3szor szopizik is.
2009. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2008 dec. 6-án született. 3200grammal és 52cm-rel. Most 9,50kg és 75cm. Ül, nem mászik néha már sikerül négykézlábra esnie az ülésből de állt.kikéri magának,mert utál hason. persze forog minden irányban de elég későn érő típus:)és ha nyújtom a kezem felhúzza magát ,állásba.Folyamatosan foglalkoztatni kell, sikongat gőgicsél a babababab a kedvenc szava:) Ja ha zenét hall ringatózik föl le (táncol) Imád berregni ilyenkor a nyelvét is kidugja...Hát ez az én Lujzám:)
2009. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzö vagyok mi is szopizunk még 5 ször 1 nap legalább:(
2009. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

babamdecember kozepen szuletett. lanyom forogva kozlekedik a lakasban, felul magatol, kisagyban felkapaszkodik terdre de meg nem allt fel es ha kabeleket, drotokat lehet celba venni maszik a foldon. 6400g(2750g), egesz nap mozgasban van, 68-70 cm, rossz evo(en probalok neki fozni-delelott gyumolcs, delben fozelek husival es uzsonna tejpep, a tobbi szopi, az uvegeset meg annyira sem hajlando megenni), sajna meg minden eves utan szopizik(en mar nagyon szeretnek kivaltani beloluk), ejjel altalaban alszik. meg nincs egyetlen foga sem, pedig mar az elfolyt nyalmennyisegbol itelve regen elkezdodott a fogzas folyamata nala.nagyon huncut, bar gondolom mindenki annak tartja a babajat:)

2009. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én kislányom december 7-én született, most 9680 gramm és 76 centi. Forog, kúszik, mint egy kommandós. Ha ültetem megül, de magától még nem ül fel. Pápát int. Nagyon sokat beszél, mama, baba, nem, apa, papa, szavakat ismételget. Van 2 foga. Napi 5x eszik. 2x tápszert, tízórairai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép.
2009. aug. 12. 08:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiam dec.5-én született 3460grammal és 51cm-vel. Most 75cm és 7300gramm. Kúszik-mászik, forog, a kezembe kapaszkodva feláll, imád rúgozni. Szereti a zenélő játékokat, tudja hol kell megnyomni, hogy zenéljen, ezért állandóan ütögeti ezeket a játékait. Rengeteget gagyog, nevet, ha valaki szimpi neki, akkor rákiabál. Felismeri a kedvenc játékait, ha kérdezem hol a maci pl. akkor oda mászik érte. Ülni nem tud, és nem is akar, amint ültetem hasra vágja magát, és már kúszik is. Nem tud egy helyben maradni egy pillanatra sem. Pá-pá-t int, tapsol, és süti-süti-zik.
2009. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én kislányom is 7-én született, 3450 gr, 56 cm.

Most 8800 gr, 71-2-3nemtudomhány centi.

Naponta 4-5 alkalommal szopik, 2-szer kap gyümit vagy husis gyümit. Elég nehézkesen megy a hozzátápi, de majd belejön, nem aggódok. Zöldséget egyáltalán nem eszik meg, csak alma, banán, meggy, barack, zabpehely, csirkehusi.

6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig. Nappal teljesen kiszámíthatóak az alvásai, mindig ugyanakkor alszik (fél 9-10, 12-du.2-ig).

Már van 2 foga, fel tud ülni egyedül (oldalfekvésből ül fel), kúszik-mászik nagyon gyorsan. Pápát integet, néha mondja is, de inkább még csak integet. Dobálja a játékait, összeütögeti őket, egyikkel a másikat ellöki. Van egy játéka, amit ha meghúzunk zenél, erre már rájött, zenél magának és ülve táncolgat rá :)

Állandóan mosolyog, szinte sose sír, napok telnek el sírás nélkül, nagyon jókedélyű,nyugodt bébike.

2009. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

dec. 18-i fiam 9,5 kg, 74 cm - 8 foga van, ülve játszik, kapaszkodva áll, mászik ezerrel. babbbbaaaa -t mond, tapsikolni kezd. Már most huncutkodik.

Jó evő, 3x csak szilárdat eszik / főzök neki / , reggel, este szopik már csak , éjjel nem jó alvó.

2009. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
26.-án született 4300g-mal. Már felül, kapaszkodva feláll a kiságyban, de még nem mászik. Forog egyik oldaláról a másikra, hangosan kacag, sikít. Eszik: almát, krumplit, céklát, brokkolit, spenótot, banánt, szilvát, salátát, sárga- fehér répát, karalábét, zellert, csirke, pulyka husit, szőlőt, főtt hagymát, barackot, meggyet, kukoricát. Azt hiszem mindent felsoroltam. Most 8880g.
2009. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!Dec.6-án született kisfiam 3350g és 51cm-vel,most 9400g és 73cm!Mászik,ül,feláll,kapaszkodva lépeget!Van 6 foga,kétszer eszik szilárdat és vagy 5 ször szopizik nappal,éjjel még 2-3szor,nem túl jó alvó.Szépen eljátszik egyedül a játékaival,szereti az emberek társoságat,akkor van igazán elemében:o)!

Hirtelen ennyi..

2009. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!