Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejet iszik a babátok?

Milyen tejet iszik a babátok?

Figyelt kérdés
Egyéves múlt. Tescos illetve olcsóbb kategóriájú tejet ad valaki a babájának?
2009. szept. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én házit hordok. Én sem iszom meg a bolti tejet, gyereknek meg főleg nem adom. Volt olyan, hogy nem tudtam a házihoz hozzájutni, akkor megvettem azt a kancsós, 3,8-as tejet.
2009. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már 3 hónapos kora óta házitejet adok neki.Semmi nbaja nincs.Tescós tejet nem adnék neki.Az orvos szerint,ha nincs házitej,a zacskósat érdemes adni,mert az valódi tej,és csak pasztörizálják,más nincs benne.
2009. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha nincs házitej, akkor hány %-os legyen?

Egyébként a házitej milyen árban van?

2009. szept. 30. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha boltit veszel, akkor nézd meg a gyártót! A Tescos tejet ugyan az a szegedtej csomagolja, mint a solét. Ugyan oalyan jó, tejben csak a csomagolás a különbség. Rá van írva, hol készül. A tescós dobozos szerintem kimondottan jó. A csíkos.

Persze, a házitejjel össze s elehet hasonlítani,de ha az nincs, azért adhatod nyugodtan. Mindegy, milyen dobozban van! A kancsóstej(műanyagzacskó, műanyag boci képével) is egészen jó!Egész tejíze van! És nem is drága!

A házit forrald fel egyelőre!

vannak már tejautomaták is sok helyütt.

2009. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
120-150-160 Ft a 3,6-os házi tej.Ha háztól viszed, az is e körül van, csak zsírosabb:4-5%. Leteszed(bő szájú üvegbe, hogy lásd, ahol majd elválik a tej a tejszíntő), s reggel szedhetsz le róla tejszínt magadnak, s aztán forralod fel.
2009. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. okt. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!