Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott először gombapö...

Ki mikor adott először gombapörköltet a babájának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Én adtam másfél évesen. Amennyit ő megeszik, annyit meg is emészt. Úgyis a galuskán meg a tejfölön van a hangsúly!

Vágd apróra a tányérján! úgysem minden nap van.

2009. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
17 hónaposan adtam neki, csiperkegombából főztem. Nagyon-nagyon ízlett neki, az egyik kedvence lett. De!!! Most egy darabig mégsem adok, mert körülbelül 2 nappal később pöttyös lett és lázas is valamitől. Valószínűleg egy egész más betegség kapta el, de az ördög nem alszik. Mi van, ha allergiás reakció volt.
2009. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%

Baja nem lesz. Én mazsolát is adtam 9 hónaposan, igaz semmi értelme nem volt(ő is egyben kikakilta) de szerette csipegetni. A gomba csak ízesítő, nem azzal lakik jól. Mindegy megemészti, vagy sem, legalább kapott rostosat. ártani nem árt, legföljebb nem hasznosítja!

Te ne szúrd le a nagyit mindenesetre, ha ad neki :)

2009. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Az allergiától biztos nem lett volna lázas! A gombára nagyon kevesen érzékenyek!
2009. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

15 hónapos, már 2x adtam neki, mivel tudom, hogy nehezen emésztehő így az egészet leturmixoltam.

Imádja, nokedlivel, sok tejföllel.

Csak kíváncsi voltam mások mikor adtak a babának.

Persze sokat úgysem eszik, nem lett tőle baja, és nem láttam a pelusban.

2009. szept. 30. 23:00
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

A legnagyobb baj az lehet, hogy esetleg nem hasznosítja. De mivel leturmixoltad, így nyilván könnyebben hasznosult. A rost csak jó.

Még szerencse, hogy nem mindenki könyvből neveli a gyerekét!

2009. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!