Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtál már bolti tejet 5...

Adtál már bolti tejet 5 hónapos babádnak?

Figyelt kérdés
Felforralva természetesen
2009. szept. 30. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

nem

azért vagy, hogy szoptasd

ha nincs tejed,akkor tápszer

2009. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha nincs tejem? Ha nem eszi a tápszert mellesleg allergiás a hypoallergénre is AKKOR? "kaja" mellett MIT?
2009. szept. 30. 20:24
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Bolti tejet semmiképpen ne adj neki!

Mindenképpen beszélj a gyerekorvossal, hogy ő milyen kiegészítő tápszert javasol.

Esetleg anyatejet is tudsz venni.

2009. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a választ
2009. szept. 30. 20:31
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Ne adj neki még tejet! Főleg ha allergiára hajlamos, ahogy írtad.

Beszéld meg a gyerekorvossal, hogy mit lehetne. Anyatej lenne a legjobb, ha lenne kitől hordani.

2009. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

ne harargudj de Te most vagy szórakozol vagy ha komolyan tetted fel a kérdést,az elég nagy baj!..

olyan nem lehet,hogy a hipoallergén tápszerre allergiás.azért találták ki.

2009. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Kecsketej. Az hasonlít legjobban az anyatejhez. Küldök hozzá egy linket.

[link]

2009. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen adtam.Semmi baja nem lett tőle,én is tehéntejen nőttem fel,meg boltin is.Sokan feltették már a kérdést,és sajnos sokan ellenzik.Csak nem tudom miért.Talán valamit KELL ennie a babának,ha nem fogad el semmit!Nem?Azok az anyukák akik sajnos nem tudják szoptatni,és a tápszert sem fogadja el mit adnak a gyermeküknek??Pörköltet???Én először 5,5 hónaposan adtam babámnak forralva higítva.Most már eltelt 5 hónap azóta és rendes tehéntejet kap!Tuti erős csontozatú lesz,úgy ahogy én is!Már most erős baba!Na most lehet pontozni....Nem érdekel.Szóval először én úgy adtam,hogy 80ml tej,és 100ml víz.Várj vele 2-3 napot,ha nem lesz kiütés,akkor semmi gond nem lesz!
2009. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

szép anyák...

tejfehérje allergiás és bolti tejet, a másik felestejjel éhezteti...

lehet addig kéne próbálni a tápszereket,mig valamelyiket el nem fogadja.

kitartás kérdése az egész...

2009. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem éheztetés,mert gondolom ad mást is,mint pl főzelék,gyümölcs,tea.Férjem amikor baba volt,nem kapott tejet egészen 3(!) éves koráig.Ma tejérzékeny,csak a laktózmenteset tudja feldolgozni a szervezete.Én 4 hónapos voltam amikor Anyám tejet adott,mert elapadt a sajátja.30 éves vagyok,és egészséges,erős csontozatú,semmire nem vagyok allergiás.Nos?Nem kéne ennyire túlzásba vinni,de amúgy a kecsketej állítólag hasonlít az anyatejhez,ki kell próbálni.
2009. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!