Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el a cumisüv...

Miért nem fogadja el a cumisüveget?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos még szopik,de mi lesz akkor ha végleg elmegy a tejem?kanállal itatom,persze a fele mellé megy,ugyhogy az nagyon kis mennyiség.Avent varázsitatót is próbáltuk de semmi.fejni is alig tudok szopi után,ezért vagyok para,mivan ha nem elég neki a tej.napi 2x eszik főzit/160-200/ és tejpépet/150 gramm/+a szopik.De mi van akkor ha nincs meg a napi félliter tejalapú kaja?Ha az üveggel közelítek már sír.tejesen kivagyok.Múlt hónapban 45 dekát hízott és a védőnő/orvos szerint ez nem jó,mert lehet hogy vérszegény.3 hét múlva mentünk vissza,akkor meg 3 hét alatt 60 dekát hízott.Ezen a héten pedig 10 dekát.Tanácstalan vagyok nagyon!
2009. szept. 30. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Különböző méretű és formájú cumifejekkel is próbálkoztál?
2009. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen.avent+nuk latexcumival és szilikonnal is.tuppereset is próbáltuk+ örököltünk is cumisüveget de egyik sem jön be neki.Ha jókedvében van akkor is csak rágcsálja.Gondolkoztam még a mamm-oson,de szerintem nem az üveggel van itt a baj.Ha nagyobb lesz akkor talán elfogadja?
2009. szept. 30. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Üvegben próbáltam neki adni tápszert,vizet,teát és kecskeméti levet is.semmi:(
2009. szept. 30. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az én kisfiam a kezdetektől elfogadja a cumisüveget (igaz, kénytelen volt, mivel alig volt tejem). De az avent és a hasonló formájú cumifejekre az istenért nem harapott rá, inkább nem evett. Szerintem egy próbát megér egy sima mezei cumisüveg (Baby Bruin nekünk nagyon bejött), hátha azzal sikerül! Nagyobb áruházakban vagy gyógyszertárban is tudtok venni.

Egyébként szerintem az a 45 dkg hízás nem olyan vészesen kevés.

2009. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia,

az én fiamnak se kellett a cumisüveg, mi szép lassan pohárból kezdtünk el inni, 1 éves még nem volt amikor egyedül ivott biztonságosan pohárból

próbáljátok ki, biztosan sikerülni fog

DM-es kulacsot is vettem neki, mert játszótérre, autóban kényelmesebb, abból csak úgy ivott ha a szelepet kivettem belőle, vagy néha lecsavartam a tetejét

2009. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!