Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej gyógyításra?

Anyatej gyógyításra?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyen jó az anyatej,hogy orr-szem-fülcseppnek is használható?
2009. szept. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, en hasznaltam a lanyomnak mindenre, nem is volt baja tole, nem kellett gyogyszereznem. Most 12 eves es egeszseges.
2009. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szemcseppnek hallottam, hogy jó. Az én kisfiam szeme születése után hetekig váladékozott, hamar becsipásodott. A férjem nagymamája mondta, hogy cseppentsek bele anyatejet. Hát én nem mertem. A doktornő írt rá szemcseppet, azt használtam, de végülis inkább magától jött helyre, mint a gyógyszertől, mert azt meg nem mertem sokáig adni. utána még mástól is hallottam, hogy régen így gyógyították a gyerekek szemét. Ha belegondolok, akkor még valóban nem voltak gyógyszertári szemcseppek, csipás gyerek meg biztos volt.
2009. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a babám orrába csepegtettem anyatejet, orrszívózás előtt.
2009. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen gyakran lehet egy nap csepegtetni?
2009. szept. 30. 11:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előbb kipróbáltam a kicsim fülén mert váladékos volt egy kicsit és egész jól feloldotta,az anyatejjel elég sok ki is folyt.
2009. szept. 30. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én orrába cseppentettem 2 hónaposan, mikor nagyon náthás volt, de arra az orvos (aki nagyon természetes-homeopata párti) nem ajánlotta, mert hogy túságosan zsíros és nagyon rátapad. De biztos sok mindre jó!
2009. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyósom mondta vmikor, hogy ők a gyerek szemét azzal mosták ki, ha csípás volt. Akkor még nem volt annyi gyógyszer. Kipróbáltam akkor, mikor véletlenül megkarcoltam a babám, vagy ő saját magát. Sokkal gyorsabban elmúlt a pirosodás, még seb sem lett.
2009. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!