Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha szinte mindig...

Nagy baj, ha szinte mindig kimarad a tízórai?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám úgy alszik délelőtt hogy véletlenül sem fér bele a tízórai! 7-8 körül szopizik, aztán 9-10 körül visszaalszik. Ilyenkor kellene adnom a tízórait, de ha éhes is, akkor sem fogadja el a gyümölcsöt, mert fáradt, nyűgös már hozzá és inkább szopizik egy kicsit és elalszik! Mit csináljak? Nagy baj? Adjam délután a gyümölcsöt?
2009. szept. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor van ez, most is majdnem 9-kor reggelizett, most meg már alszik is... Én ilyenkor 2 körül adok neki gyümölcsöt és 4-5 körül az uzsonnát. Ők tudják, hogy mit akarnak, de én az 5 étkezést mindíg betartom. És délután alszik a babád? Mert az én fiam nem hajlandó mostanában!

10 hós

2009. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kis szopi elalvás előtt a tízórai, ezzel nincs semmi gond. Én sosem adtam tízórait,mert akkor nem ebédelt. Fél nyolckor eszik tápit majd fél délben főzit, de fél kettőkor simán eszik újra, majd fél hatkor és fél kilenckor. Én is tartom az öt étkezést, simán megeszik 250 gyümit délután.
2009. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam hogy nem csak nálunk van ez így! :)

Akkor a délutáni étkezéseket sűrítsem egy kicsit be és oda szúrjak be egy pluszt az ebéd és az uzsonna közé?


Igen, ő alszik délután, sőt még dél körül is! Szóval még mindig napi háromszor alszik! Többen mondták már hogy sok, próbáltam csökkenteni, de nem ment, neki ennyi kell. :)

2009. szept. 30. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
fél 9kor reggeli, dél körül ebéd. nem tudok oda már betenni még egy kajálást, korán alszik el, későn ébred, 13 órát alszik egyben, fél éves. ha megfeszülnék se tudnék neki tízórait adni.
2009. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!