Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irigylitek vagy sajnáljátok...

Irigylitek vagy sajnáljátok az ikres anyukákat? Miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Iker kisfiaim 6 és fél hónaposak. Nálunk is ez van, még a boltban a pénztáros nő is sajnál, hogy egyszerre kettő babát kell ellátnom. Nem értem, sokan miért fogják fel így, én el sem tudnám képzelni egyik babát a másik nélkül. Az utcán is megnézik őket, majd mikor elhaladnak, hallom, hogy megjegyzik, hogy nekik jó hogy csak egy lett. De az jól esik, mikor azt mondják, minden tiszteletük az ikreseké. Ja, és a kedvencem: ilyen fiatalon lombik programban vettetek részt? Úgy tűnik, van akinek hihetetlen a spontán ikerbaba. Dupla gond - hát én erre azt mondom, hogy tripla öröm :) Amúgy nincs velük kétszer annyi "gond", csak kb. másfélszer. Bár sokszor szeretném, ha a napom nem csak 24 órából állna, hanem 48-ból.
2009. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!