Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irigylitek vagy sajnáljátok...

Irigylitek vagy sajnáljátok az ikres anyukákat? Miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha nekem egy baba is sok, úgyhogy nem lehet könnyű kettővel, pláne, ha még többen vannak.


És én nem szeretnék így már utólag túl lenni a két babán, mert mi annyit tervezünk. Olyan jó várakozni, hogy milyen lesz majd a baba és olyan jó amikor rugdos a pociban.

2009. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyik se... Irigyelni nem irigylem őket, mert 2 baba azért nem könnyű feladat, és én tudom magamról,h. néha az egyetlen fiammal is alig bírok. :)

Sajnálni egyáltalán nem sajnálom őket, mert a dolog másik oldala a dupla öröm, boldogság!

A jó szó talán a tisztelet.

Sógornőmnek ikerlányai vannak, a férje nonstop dolgozik a megélhetésért, segítségük nincs, mivel nagyon messze laknak, így én személy szerint tisztelem az ikres szülőket a kitartásukért.

Csak nem ikreid vannak vagy csak érdeklődsz?

2009. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna, de egy lett. Ezt a terhesség-dolgot kihagytam volna, azért szerettem volna egyből ikreket. Viszont, hogy most már van egy lányom, lesz testvére, de most már nem szeretnék ikreket. Egy ikerpár egy kész kis csapat, attól félnék, hogy kizárják valamiből az első kislányomat.
2009. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Is-is:)

Szuper lehet ikres anyukának lenni, de 2picúrt egyszerre ellátni nem lehet könnyű:)

2009. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy én álláspontot foglalhatok-e itt.

Nekem ikreim vannak, 5 hónaposak.

A világon nincs nagyobb boldogság náluk!!!!!!!

Dupla öröm, ez biztos!

És, hogy dupla fáradság-e? Nem tudom, ezzel még soha nem foglalkoztam!

Imádom őket és kész, így vannak jól ketten!


Néha elkap az ideg, amikor részvétet kívánnak miattuk vagy felháborodnak, hogy ketttttőőő???????? - elég abból egy is!!!

Na ilyenkor kész vagyok, szóval vannak tuskó emberek!


Mindenkinek ikreket kívánok, mert nagyon-nagyon jó!!!!!!

2009. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: hihetetlen emberek vannak, hogy részvétet kívánnak a két babához...Nekem ez sose jutott volna eszembe!
2009. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én világ életemben ikreket(csajokat)szerettem volna...most hogy van egy már 11hónapos fiam,szerintem meg is őrültem volna,a belőle 2 lenne :-) néha nagyon fárasztó az egy is.viszont babás vagyok,úgyhogy lesz részem egy kicsi és egy pici baba nevelésében(remélem).

mellesleg a barátnőm pont ikreket vár :-)

nagyon tisztelem őt,hogy be merte vállalni!!!Le a kalappal minden ikres szülő előtt!

2009. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ikres anyukaként tettem fel a kérdést, mert nap mint nap tapasztalom, hogy az emberek séta közben odajönnek hozzánk, megcsodálják a fiamat és a lányomat, közlik, hogy milyen aranyosak, majd részvétüket fejezik ki. Ez alól még a védőnőm se kivétel...
2009. szept. 30. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint már írtam, nekem ilyen eszembe se jutott soha,h. részvétet mondjak ikres anyukának, de még a gondolata sem!

Én is mindig megcsodálom az ikerbabákat, olyan édesek! Mondom: tisztelet, nekem ez ugrik be rögtön és szerintem ez lenne a minimum.

2009. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

10:10-es válaszolónak. Be merte vállalni???

Ilyen nincs, hogy merte vagy nem merte.....

Amikor azt mondják az UH-on, hogy két baba van a pocakban, akkor már nincs mit tenni.

Imádkozni kell, hogy mindkettő megmaradjon!!


Ez nem választás kérdése.

2009. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!