Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok tehéntejet az 1 éves...

Adtok tehéntejet az 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Érveket,ellenérveket szeretnék. Köszi!!
2009. szept. 30. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

13 honaposan kapott feles tehéntejet.Miért?

Mert ennyi idös korban màr lehet.Izlett neki,és a tej egészséges.

2009. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék adni neki,csak sokan nem javasolják. Pedig szerintem a bolti tejcsinek nem sok köze van a bocihoz.
2009. szept. 30. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

NEM!

a tápszerben minden vitamin, ásványi anyag benne van, ami kell a babának.

a tej nehezen emészthető neki, semmi olyan nincs benne, ami miatt jobb lenne, mint a tápszer, megterheli a veséjét, gyomrát.

DE: ha majd adok neki tejet(minél később), akkor csak házi tejet fogok adni, pont azért, mert a bolti az egy hígított sz.r. Akkor pedig miért is adjak neki....?!

2009. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
1eves koratol enis adom fiamnak a tejet,bar mi haztol horjuk ez tuti tel:) Ha van ra lehetoseget tegyel te is igy!Szerintem a boltit is nyugodtan adhatod.
2009. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tápszert semmiképp nem szeretnék,mert még szopizik. Eddig sem kapott ezután sem szeretném.
2009. szept. 30. 09:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és én is háztól hozottra gondolok!!
2009. szept. 30. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nyugodtan adhatod neki.Hulyeseg ez a megterheli a gyomrat dolog.
2009. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
ha "szopizik", akkor meg miért akarsz tehéntejet adni neki?!
2009. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém is szopizik, igy csak a főzelékbe szoktam tenni egy kicsit. Ha szopizik, akkor szerintem még fölösleges akár a tej, akár a tápszer...
2009. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Az én lányom eldöntötte ezt a kérdést: 15 hós, még elég sokat cicizik és nem kell neki a tej. Próbáld ki nyugodtan a bolti tejet is, lehet, hogy nem is kell a babádnak! Biztos, hogy napi egy pohár tejtől nem lesz beteg, ha a családban nincs tejallergia.
2009. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!