Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok már 7 hónapos babátokn...

Adnátok már 7 hónapos babátoknak tehéntejet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2010. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én kislányom 1 éves múlt de még nem kapott, és nem is fog 2 éves koráig.
2010. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
az enyém már azt issza persze forralva és higitva picit mert egyik tápszert sem volt hajlando már meginni.
2010. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem neki való. A tehéntej a kis bocinak való, kisbabának meg ott az anyatej, ennek hiányában meg a jó minőségű tápszer. Nem vagyok tápszer párti,a gyerekeim anyatejesek voltak, de tehéntejet csak 1,5 éves koruk fölött kaptak... Viszont a nagy fiam (18 éves!) idejében még mások voltak a hozzátáplálási szabályok, ő már 10-11 hónaposan kapott tejet... most meg nem kaphat, mert laktóz intoleranciája van...
2010. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És a régi babáknak mért nincs semmi bajuk a tejtől?

Pl. én is azon nőttem fel és semmi bajom semmi allergia semmi. Akkor mért ellenzitek annyira?

2010. aug. 30. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez az amit még az orvosok sem tudnák megmagyarázni ...a nagyobb fiam 8honapos korátol itta a bolti tejet és semmi baja.Nem kellett neki sem a tápszer
2010. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Az a tej még más volt:-) Akkor még zöld mezőkön legeltek a tehenek...

Amúgy meg vagy érzékeny lesz rá vagy nem. 50-50%. Ha vársz min. egy éves koráig akkor több az esélye, hogy nem. Ha tovább vársz még több.

Amúgy meg azért nem ajánlják, mert a babák veséje nehezen dolgozza fel a tejben lévő összetevőket. Csodálkozom, hogy ezt egy orvos nem tudja....

2010. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Én 3 hónapos koromtól tehéntejet kaptam, mert a tápszert nem ettem meg. Az én kislányom 7 hónapos korától kap bocitejet, mivel a tápszertől olyan szorulása volt, hogy vérzett a segge is és akkor úgy gondoltam, hogy tehéntejet adok neki, semmi baja nincs, még nem volt beteg egyszer sem. Mégcsak náthás sem volt, de ismerőseim körében többen is tápszeresek és ők már nem is egyszer voltak betegek. Mindenki maga tudja, hogy mikor ad tehéntejet a babájának, ahhoz viszont másnak semmi köze.
2010. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja 2 éves a kislányom.
2010. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
én nem adnék.ha te ezen nőttél fel egészségedre,régen minden más volt,pálinkás kenyérrel enyhítették a fogfájdalmat.te megtennéd a te gyerekeddel?És ha te ennyire jónak látod mit számít,hogy mi mit gondolunk?Tedd azt amit anyai szíved és felnőtt eszed diktál.ÁMEN
2010. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!