Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejjel azonos tehéntejet...

Anyatejjel azonos tehéntejet adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam a tv-ben, hogy Kínában fejlesztették ki, úgy hogy a tehénbe ültették be azt az anyagot, amitől az anyatejjel azonos tejet adja. Még pár hónap mire átmegy minden vizsgálaton és akkor elkezdik forgalmazni.

Én már rég nem szoptatok és tápszer se kell már, de elgondolkodtam ezen, mert mi van, ha később erről is kiderül, hogy mérgező valamelyik összetevője. Lehet hogy inkább maradnék a megszokott tápszernél.

Ti mit gondoltok erről? Ha nem tudnátok szoptatni, adnátok ilyet a babátoknak?


2011. jún. 10. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Még a tápszer helyett is inkább egy másik anyuka anyatejét adnám, ha lenne rá lehetőségem.
2011. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem adnék ilyet.

Ha nem tudnék szoptatni, akkor tápszert adnék.

Más anyatejet sem adnék és egyéb tejeket sem, ilyen tehén-emberi okosságot meg aztán pláne nem.

2011. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog!
2011. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam a riportot, és nem adnám a gyerekemnek. Miért? Mert gén módosítót, és nincs rendesen bevizsgálva.
2011. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna ilyet adni a picimnek! Még a tápszerbe is kételkedek, de inkább tápszert adj neki! ez butaság csak ujjabb reklám!!
2011. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Maradnék az itthon bevizsgált, patikában forgalmazott, orvos által felírt tápszernél.

Egyébként is furcsa ez nekem. Az anyatej a szülés után indul be, többek között hormonális hatásra. Akkor egy bocit nyomnak tele emberi hormonnal? Azért kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan is készítik....

2011. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog!

Kína.... Inkább hagyjuk...!

Elegem van már a sok kínai sz@rságból! Valószínűleg az is olyan, mint a többi.

2011. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyértelmű nem válaszok. Akkor úgy látom itt nálunk nem fog nagy sikert aratni. De el tudom képzelni ha ez tényleg kapható lesz, mekkora reklámkampányt fognak csinálni neki. Már attól is néha rosszul vagyok, ahogy némelyik doki ajánlgatja a tápszer márkákat, majd kiváncsi leszek mi lesz ennél...
2011. jún. 10. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel génkezelt, egyértelműen nem! Megcsinálják, megcsinálták, de éppen ez okból remélem nem fogják engedélyezni.
2011. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem,génkezelt.
2011. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!