Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 10 hónapos babámnak...

Mit adjak 10 hónapos babámnak ha nem akarja megenni sem a tápszert, sem a tejpépet?

Figyelt kérdés
Reggelire és vacsorára kapná. Délelőtt eszik gyümölcsöt,délben főzik,délután pedig joghurtot. Próbáltunk már több féle tápszert és pépet is,nem kell neki. Dobálom ki a sok doboz tápszert :/
2009. szept. 30. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem se fogadta el, bár én szoptattam 15 hónapos koráig. Én délután is gyümölcsöt vagy maradék főzeléket adtam neki.
2009. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szoptatod a babád? mert akkor minek a tápszer.

ha tápszeres, akkor eddig elfogadta, csak most nem?

2009. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapos kora óta tápszeres. Kb. 1 hete nem nagyon akarja megenni. Ma reggel már akkor üvöltött mikor meglátta az üveget
2009. szept. 30. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejet!Semmi baja sem lesz,az enyém 8 hós kora óta feles tejet iszik reggelire!
2009. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. A védőnő mit mond? Lehet hogy tényleg érdemes megpróbálni a feles tejet, habár én 1 éves korig nem fogok neki adni, bár ő még szopik. Vagy esetleg nem tud már pohárból inni a babád? Lehet, hogy a cumisüveggel van baja?

Bocs, csak tippelgetek itt, hátha beválik valami. :)

2009. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!