Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok már enni hat hónapos...

Mit adtok már enni hat hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Milyen főzeléken vagytok túl?
2009. szept. 29. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és napi 5-ször tàpszer,egyszer szilàrd étel!
2009. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%

Megáll az ész a sok felelőtlen anyukától... Nem tudtok olvasni, vagy mi? Hol élünk, a középkorban? Tömjétek csak a gyerekeitek mindenféle nem nekik való dologgal, a pörköltet se hagyjátok ki, elvégre miért is ne. Aztán meg sírhattok egymás vállán, amikor probléma lesz a gyerek egészségével.

Higgyetek csak nyugodtan a boltban kapható kész babakaják feliratainak, elvégre nem azért írják rá, hogy 4 hónapos kortól, mert többet akarnak eladni a buta, nem gondolkodó anyáknak. Nem is kell megvárni a 6 hónapot, minek. A tápszer adása túl nagy macera.

2009. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én még napi négyszer szoptatok. Én nagyon tápszeres ellenes vagyok. Hála istennek van tejem.Az utolsótól kérdezném milyen ételre írtad ezt a kritikát?
2009. szept. 29. 21:19
 14/20 A kérdező kommentje:
Mi négy hónaposan kezdtük el a kostolgatást.Igazság szerint én nem adok lányomnak üveges bébiételt csak amit én csinálok.Ez az igazi!Most már értem,hogy mire értetted,bocsi.Egy kicsit fáradt vagyok.Amúgy köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 29. 21:25
 15/20 anonim ***** válasza:

gyümölcs:alma,körte,banán,barack,szilva, zöldség:répa,krumpli,borsó,cékla,karalábé,sütőtök,paradicsom, hús:csirke,pulyka,disznó,máj,

plusz:rizs,tészta,babapiskóta

A kritizálóknak: mindent azután adtam csak neki,hogy a gyerekorvossal megbeszéltem. Lehet lepontozni!

2009. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20:49-es kedves válaszolónak üzenem, hogy nincs rá több szüksége, ugyanis megeszik egy joghurtot, ez 140 gramm, megeszik egy tejpépet, egy 160 gramm, megiszik 270 ml tápszert, akárhogy is összeadom, megvan a fél liter tejapalú tálálkozása. attól, hogy nem tömöm a babámat egész nap tápszerrel, attól még ő nagyon is egészséges, gyönyörű, életvidám baba. az orvos is azt mondta, hogy rendben van a napirendje, gondolom te nem vagy orvos, vagy igen?
2009. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
olyan jó, hogy egyes anyukák tudják, hogy más anyukák babáinak mi a legmegfelelőbb, végülis ők élnek vele a nap 24 órájában, ők tudják a szükségleteiket. idióta barom.
2009. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Látom nagy vihar lett ebből a kérdésből! A mi gyerekorvosunk és védőnőnk már 5 hónapos kislányomnak azt mondták adjak joghurtot sajtot májat és 3 étkezést váltsak ki. Én lassabb tempóban haladok mint ahogy ők mondják, és ha kérdezik azt mondom persze kap.

Igaz nagy babám 4200g-al született jelenleg 9kg, de hallottam hogy sokkal kisebb baba anyukájának is azt mondták adjon gyümölcsöt és még csak 6 hetes volt. Azt mondta az anyuka hogy eszi már a gyümölcsöket. A párom súgta hogy hallottam ezt. El voltunk képedve. Én tettem föl azt a kérdést ezek után hogy Ti délután tejpépet adtok. Szereti a tápszert kislányom. Nem is nagyon eszi meg a zöldségeket. Sorba öntöm ki őket.

Ki vagyok az itteni orvostól és védőnőtől!

2009. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szia,

az én védönöm és gyerekorvos is azt tanácsolta,amikor még csak 3 és fél hónapos volt a kisfiam,hogy kezdjem el hozzátáplálni...

persze,nekik azt mondtam,elkezdtem,közben egy csudát...igény szerint szoptattam továbbra is,5 hónapos koráig.

és amikor mentünk a doktornöhöz,kérdezgette,hogy: na hogy megy a gyümölcs,fözelék?

válaszoltam:ó nagyszerüen,nagyon ízlik neki!..

mire a doktornö:gondoltam,mert látszik,szépen hízott is a fiatalember!

:))

kedvem lett volna akkor odamondani,hogy pedig ha tudnák,hogy még "csak" anyatejet eszik...

2009. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na látom a kultúra csapkodja a biztosítékot rendesen
2009. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!