Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű volt az éjszakátok?

Szörnyű volt az éjszakátok?

Figyelt kérdés
10 hós babám 3 hós kora óta este 7 től reggel 6 ig alszik, az éjjel viszont óránkét fent voltunk...foga nem fáj, lehet a front?
2009. szept. 29. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
nem volt szörnyű az éjszakám, köszi, tök jól aludtam.
2009. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

viccet félre téve simán lehet hogy a front, meg ez a szeles idő!Az nagyon megviseli a piciket!

Bocsi első voltam(tudom marha humoros:))és idő előtt elküldtem...

2009. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Mieink rendben aludtak, sőt, 1 órával később keltek, mint szoktak.
2009. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi....és értem a humort! :-)
2009. szept. 29. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
szörnyű volt,de nem csak a mai,hanem már 4 napja nem alszunk.ő is jó alvó volt,8 hónapos,először megfázott azért nem aludt,már annyira nem vészes,mégis óránként kel,kap inni,1 óra múlva sír,kap enni,1 óra múlva sír,kap cumit,1 óra múlva sír.Ma már nagyon fáradt voltam reggel,mint egy zombi,azt hittem majd du fogok aludni,ááá itt játszik velem,ahelyett,hogy aludna,mert akkor én is aludnék.szóval kitartás.remélem holnap jobb lesz.majd irok hogy milyen volt.
2009. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi.....akkor mégis csak front!

Kitartás!

2009. szept. 29. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
ucsó vagyok,szerintem nem front,voltak ennél nagyobb frontjaink,volt enneél szelesebb idő is,meg nagyobb hőingadozás is,ő sose vette észre eggyiket sem.agyaltam én is mi lehet,talán fél a sötétben,nemtudom.
2009. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Most éjjel a mi 10 hónapos babánk is köztünk kötött ki. Este lefeküdt a saját ágyában, 1-kor felébredt inni, és addig nem aludt vissza, amíg át nem hoztam hozzánk. Pedig sosem csinál ilyet... Hiányoztunk neki :)
2009. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk nem az éjszakával van a gond már 2.ik napja hanem a nappalokkal.Reggeltől estig üvőlt bizti hogy a front.Este mindaketten ugy ájulunk már be az ágyikóba:)
2009. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az előző két nap. Most aránylag nyugi volt. Nem lesz telihold?
2009. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!