Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes a babámnál miért...

Anyatejes a babámnál miért van az, hogy szopizik akár 45 percet egy órát is, de mindig sír utána, nem lakik jól? Viszont ha kifejem a tejet és úgy adom neki akkor minden ok, elalszik.

Figyelt kérdés

Szépen dolgozik a cicin, szívja rendesen, de mégsem jó valahogy.

Mitől lehet ez? Hogyan csináljuk?


2009. szept. 29. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem elég ügyes vagy erős, vagy nehezen jön a tejed, fordulj védőnőhöz, vagy szoptatási tanácsadóhoz www.lll.hu


a fejés hosszútávon nem a legjobb megoldás, mert ellustulhat, de átmenetileg nem lesz baj tőle. mindenképpen kellene valaki, aki látja, hogy mit csináltok, és ért hozzá úgy ad véleményt.

2009. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen sokáig szoptatni...max 20-30 perc, ennyi elég kell legyen a kicsinek.

Ha nem elég, akkor valószínü nem eszik eleget, nem szívja rendesen, vagy ne jön rendesen a tejed, vagy csak simán szeret cicin lenni...

Védőnő, doki segíthet.

2009. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az neked sem jó ha olyan sokáig van cicin,mert a nyálával feláztatja a bimbót és fájhat, ki sebesedhet.
2009. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem jó, nem is szoktunk, csak próbáltam méár, de ennyi idő alatt sem lakik jól
2009. szept. 29. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 hónapos
2009. szept. 29. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!A tegnap 15:31-es vagyok.Nekem nem volt sok tejem,és én is próbálkoztam.Nem szopizta ki az adagját.Csak 20ml-t,és sajnos csak ennyit is tudtam lefejni,de oda adtam neki.Nálam nem volt a nagy tejbelövelés.Pótolnom kellett tápszerrel,sajnos 3 hét után elapadt a tejem.

Remélem te sokáig tudod majd szopiztatni a kis picurkádat. :)

2009. szept. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!