Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit válasszak?

Milyen babakocsit válasszak?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Annyit tudok, hogy télen születik a baba, nem fogok vele tömegközelekdni, kertes házban lakunk, és szeretném, ha egy babakocsival meg tudnánk oldani a későbbieket is. Valamint bébihordóra, autósülésre nincs szükségünk, mert az van, tehát csak egy szimpla kocsi kelle.. de milyen? :-))
2009. szept. 29. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én decemberbe szültem és ilyenünk volt ! Télre van hozzá lábzsák, és nagy hidegben meg nem is nagyon flangáltunk kint.Mire kitavaszodott, addigra a babám 3-4 hónapos volt, így már egy takarócska elég volt, nyárra pedig már ült!Ez a kocsi minden igényünket kielégítette!Az ára is jó, és jó a minősége is!
2009. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja a link lemaradt:

[link]

2009. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is télen fog születni, és én ezt néztem ki. Lehet bolygósított kerekekkel is rendelni, nekem olyan kell. van hozzá textilmózes, vastag a huzata, és nagy.


[link]

2009. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2009. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
40 körül gondoltam, de egyelőre azt sem tudom, hogy annyiból lehet-e megfelelőt találni?
2009. szept. 29. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyat vegyél, amiben tud vízszintesen is feküdni a baba, de télre lejobb, ha van külön mózes. Ebben védve van a széltől, hidegtől és kényelmesen tud benne aludni. Már jó idő lesz, mire a sportrészre váltotok, ezért szerintem fontos volna külön mózes. A háromkerekűeket könnyebb kormányozni. A nem tömör kerekűt, hanem, amit fel lehet pumpálni könnyebb tolni és nem rázza szét a babát.

Nem árt, ha a sportrész háttámlája vízszintesig, vagy majdnem vízszintesig dönthető és állítható a lábtartó része. A nagy bevásárlóháló jól tud jönni. Mindenképp legyen a sportrészen kapaszkodó!!

2009. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is téli babám volt.Mózeskosaras kocsink volt, de max 2 hónapig használtuk.Már bánom hogy azt vettem meg!Így sokkal drágább volt.Legközelebb sima lábzsákosat veszek, mert úgy sem sokáig kell, mert hipp-hopp tavasz lesz!
2009. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első két kocsit nagyon jó!Én ezek közül választanék, nem pedig mózeskosarast! Ugyanúgy fektethetők, kényelmesek, a babákra odafigyelve lettek kifejlesztve, és később nemózesrészt!És azt se feledjük hogy max 1.5 évig használsz egy kocsit, aztán már viheted biciklivel, vagy motorozhat a gyerek, így fölösleges a nagy beruházás!Én az elsőt választanám mert a pierre cardin mégis csak egy nagyon jó márka, és ha bárhol a világon említed a nevét mindenki tudja kiről is van szó!
2009. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem jó a billentyűzetem , néha kihagy azért most javítok:

Később nem kell a mózesrészét kerülgetni a lakásban.

2009. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a mózeses vagyok. Hogy megvédjem az álláspontom: :-))

Az én babám nagyon szeretett hason aludni, amit normál babakocsiban nem lehetett kivitelezni. Fél éves koráig használtuk a mózest. Szerintem megéri az árát.

2009. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!