Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nagy babakocsit lassan...

A nagy babakocsit lassan lecserélnénk esernyőre csukható kocsira. Ilyet válasszak vagy joggert (háromkerekűt)? Melyikkel könnyebb közlekedni?

Figyelt kérdés
(Busz, villamos, stb..)
2009. febr. 21. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kocsicsere előtt állok.Nagy a dilemma, de szerintem a háromkerekű nem az igazi.Ha találok valamilyet írok neked.
2009. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem háromkerekűt, sokkal könnyebb tolni, s irányítani, én a 4 kerekűtől kész vagyok, amikor nem arra megy amerre akarom, s a kerekei önállósodnak.
2009. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából én szeretem a 4kerekűt is, csak nagyon nehéz vele egyedül a fővárosban, mert nagy. Legfőképp a magas buszokra fel-le ill. a lépcsőkön. (Nem valami bababarát a fővárosunk.) Szóval nagyon tetszik a 3kerekű, csak nem tudom, hogy könnyebb-e vele. Köszönöm a válaszokat. Ha vannak még vélemények, azokat is szívesen fogadom.
2009. febr. 21. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kerekű van, olyasmi mint ez [link]

malydnem pont ilyen a miénk, csak más márkanév, de ugyan így 3 kerekű, az egész formája ilyen, súlyra, mindenre, szóval kb. tudom milyen az ilyen.

Én a miénket szeretem, egyrészt mert tényleg igen kicsire összecsukható, másrészt mert nagyon könnyű. Buszra szállni igen egyszerű vele. A fiam is szeret benne ülni, irányítani is könnyű. Előtte 4 kerekű nagy kocsink volt, szerintem ugyan úgy lehet őket irányítani, én annyi különbséget láttam csak, hogy a 3 kerekűt 1 kézzel nem tudom irányítani nagyon. De azért nem rossz. Amit nem szeretek a miénkben, az az, hogy pakoló része egyáltalán nincs, és ilyen hálót sem érdemes rá akasztani, pont azért, mert olyan extra könnyű. Ha kiveszem a gyereket, és van a kocsin egy pici szatyor vagy táska, már borul hátra az egész. De közlekedni remekül lehet vele tényleg.

2009. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak a főváros nem bababarát :S Én pécsi vagyok (utolsó vagyok), hát itt se nagyon lehet közlekedni. Buszok áá, hagyjuk, még ezekre az újakra könnyű felszállni mert egy lépcső fok van, de a régiek... Jár még itt pár ősöröeg Ikarus, keskeny ajtó, magas lépcsők, hely semmi, hát nagyon kellemes. De nem csak a buszok. Lépcsők vannak MINDENHOL :S:S meg járdaszegélyek, meg puklik a járdán, á képtelenség közlekedni. És még mi vagyunk jó helyzetben, gondoljunk arra, aki tolószékben ül... Mert mi még nyögve nyelősen csak felemeljük a babakocsit, de egy mozgássérül nem tud kiszállni és felcipelni magát a lépcsőn.
2009. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!