Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit válasszak?

Milyen babakocsit válasszak?

Figyelt kérdés

Szeptember végére várjuk az első babánkat, és sajna semmilyen tapasztalatom nincs a babakocsik terén.

Ami lényeges: kertes házban lakunk, nem hiszem hogy tömegközlekedésen használnám. Télen nagy hóban is megállja a helyét és mivel magas vagyok, ezért a tolókar is állítható legyen. Boltba beférjünk. Jah, és valószínűleg magas babánk lesz, mivel mindketten magasak vagyunk, így ez is szempont. :) Köszönöm!!!


2011. máj. 6. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Október eleji a babám, nekünk ilyen van, és nagyon szeretem:

Baby Point V3

Nézz utána a neten, szerintem jó kis babakocsi, tolókar is állítható, így a magasaknak is jó. Kislányom is hosszú, de simán elfért a mózesban, még tél közepén is overálban, nagy takaróval is.

Könnyen tolható, nem túl nehéz (de úgysem kell emelgetned), és én simán tudtam tolni nagy hóban is.

Kicsi kocsink van, de annak is befér a csomagtartójába.


[link]

2011. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Decemberi babánk van.

2011. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!