Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van összefüggés, mit gondoltok?

Van összefüggés, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A hozzátáplálásról van szó.Kisfiam most 9 hónapos,a kóstoltatást 5 hónaposan kezdtem.Azóta többféle gyümölcsöt megszeretett,főzeléket is evett,bár azt nem annyira szereti.Viszont lassan 2 hete a tápszeren kívül semmit sem fogad el,italt sem.Erősen fogzik,beteg is volt az elmúlt napokban....Ennyire befolyásolja a fogzás azt,hogy mit eszik és mennyit?
2009. szept. 29. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy írod, a foga miatt nem akar enni.

Az én fiam is mindig ezt csinálja mikor jön a foga. Mikor kisebb volt, ő is csak tápszert evett egész nap, más nem kellett neki.

Tudom, hogy nagyon nehéz, hogy nem eszik rendesen, de ez van sajnos. Ráadásul az én kisfiam kicsit vékonyka, és mindig tiszta ideg vagyok mikor nem eszik(most 20 hónapos).

Kitartás!

2009. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy válaszoltál.Nehéz időszak ez,remélem hamarosan jobb lesz!
2009. szept. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!