Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha babátok nem...

Mit tesztek ha babátok nem eszi meg, amit főztetek?

Figyelt kérdés

Eddig mindent megevett a lányom/8hó/,de ma kiköpte az ebédet/olyat amit eddig simán megevett/.Elővettem egy üveges bébiételt,azt ettük.

De ha máskor is ezt teszi mit csináljak?Erőltetni nem akarom,de akkor nem eszik ebédet?


2009. szept. 28. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam most 7 hónapos, jön a foga. Színtén ilyen cipőben vagyunk mi is, de szerencsére van megoldás. Ha nem eszi meg amit főztem, én is baba kaját adok neki. Uzsira, vagy vacsira viszont csempészek bele egy kis gyümölcsöt - általában barackot, mert azt nagyon szereti- és úgy már megeszi. Ha még így sem békülne meg a hamival, akkor ted el holnapra. Velünk előfordult már olyan, hogy másnap gond nélkül elfogyott az ebéd...:)
2009. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rendületlenül csinálom neki a kajákat, de nem szereti a főzelékeket, főleg ha husi is van benne. Hozzáteszem,hogy a terhességem idején rosszul volam a húsoktól, így sokat nem ettem. Már erre is gondoltam,hogy emiatt nem eszi. A gyümölcsöket minden formában, kétpofára eszi, alig győzöm lapátolni a szájába, de a főzelékeket nem szereti valamiért. Ha nem eszi meg akkor én is elteszem másnapra, így egy adag kétszerre fogy el.
2009. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, eddig mindent megevett, mostanában előfordul, hogy nem nyitja ki a száját, ha nem ízlik neki. Érdekes módon, ez főleg azzal fordul elő, amit én készítek neki. Elég frusztráló, hogy a nagy gonddal és szeretettel készített ebéd nem kell neki, de nincs mit tenni, megy a kukába. Üveges bébiételt bezzeg még sosem utasított vissza!
2009. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!