Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem engedik tisztába...

Miért nem engedik tisztába tetetni magukat az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem vagy elég határozott.
2009. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem jól használod a ragokat." Engedi tisztába tetetni"
2009. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Kedves második h Te mekkora hülye vagy!Ha nem tudsz értrelmesen hozzászólni akkor minek írsz?


Kérdező: próbáld lekötni a figyelmüket és legyél nagyon gyors.:)))

2009. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kedves 3. , Te meg milyen szépen fejezed ki magad...nagyszerű,az"dobál meg", akimeg káromkodik...De egyébként egy kérdés kiírása nagyon sokat feltételez a kérdezőről. Szerintem alap, hogy a személyt összerakjuk a ragozással. Ez itt első szám első személy, második szám harmadik személyű igealakkal. Na most vagy "nem tud rendesen magyar", vagy ahogy ír, olyan a hozzáállása is a dologhoz!
2009. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit hozzátennék a 4. válaszhoz, hogy gondolom, sokan átélték/átélik, hogy miközben itt nagy nehezen sikerül kiírni a kérdést, mellette a kisgyerek(ek)re kisebb-nagyobb figyelem szükséges, pl. esetleg nyüszít, hogy vedd fel, vagy épp valami baleset...stb, szóval legyünk megértők. Ebben a témában szerintem nem minden esetben a nyelvtani ismereteinkről szólnak a kérdések, legyünk megértők, legalább mi, hasonló helyzetben élők! :)


Na, megint a témánál vagyunk... Kérdező: szerintem a dackorszak kezdete, próbálgatják, mit lehet, mit nem. Azt is hallottam, hogy a gyerekek ált. nem nagyon szeretnek öltözködni-vetkőzni. Nálunk már kb 4-5 hós kortól elkezdődött, hogy mindig valami dolgot kell a keze ügyébe adni, elterelni a figyelmét, így már nincs olyan mozdítható dolog a pelusasztal körül, ami ne lett volna soron, de már a lakásban se... Most színes száraz tésztát tettem egy kis műanyag dobozba, azzal szórakozik.

2009. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ez már elkezdődött 9 hónaposan. Óriási kínszenvedés a pelenkacsere, van hogy 10-20-szor is vissza kell tenni mire sikerül mert állandóan átfordul. Szerintem nem szeretnek a hátukon feküdni, annál érdekesebb már a világ minthogy ott feküdjön nyugodtan.
2009. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy éves lesz a kisfiam. Én valami érdekeset adok neki, ha kéznél van, mókázik neki az apja, vagy én adok ki fura hangokat. Meglepődik, figyel, már ki is töröltem a popóját.

Hajrá!

2009. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!