Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves bavétoknak hogyan...

1 éves bavétoknak hogyan készititek el a főzeléket? és milyet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy éves lányom már azt eszi amit mi.persze nem túl fűszeresen, és nem túl zsirosan,de mindenből azt eszi amit mi.
2009. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia.Ez az oldal segít,hogy mit adhatsz neki.Én a főzeléket, úgy készítem el neki,hogy nagyon pici olivában a hagymát meg dinsztelem, nem sokat,és még mindig gluténmentes liszttel, habarást csinálok.Most már kaphat nagyon kevés tejfölt is és azt is teszek bele.De van amikor krumplival sűrítem, és van amikor rízspéppel.

Hogy mit adok neki, gyakorlatilag majdnem mindent, kívéve káposztát, mert attól tartok kicsit, de finomfőzeléket, karalábét, spenótot, tököt, padlizsánt, sóskát, krumplit, zöldbabot, de csak zsengét, zöldborsót, karfiolt, brokkolit, és kap már szószokat is, paradicsom, megy,alma,stb..

2009. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én vízben főzöm fűszerekkel, majd turmixolom, ha kell habarom.

vagy sütőben megsütöm pl. a padlizsánkarikákat, és utána turmixolom.

2009. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!