Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni/mit adtok...

Mit lehet adni/mit adtok reggelire egy 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Fiú, tápszeres,és már kibújt 2 foga. Eddig tápszert adtam neki,de szeretnék mást is adni már.És a felvágottat,virslit hogy kell neki adni,összevágjátok,turmixoljátok? Ha tudtok minél többen válaszoljatok légyszi! Köszönöm!
2009. szept. 27. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én reggelire még tápszert adok, tízóraira tejpépet vagy gyümit, ebédre főzelék, uzsonna gyümölcs vacsora még tápszer. Felvágottat és virslit még jó ideig nem akarok adni neki, tele vannak babáknak nem való anyagokkal, még én sem szívesen eszem meg a virslit..


9,5 hónapos kislány anyukája

2009. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Egész nyuugodtan adhatsz neki bármilyen gyümölcspürét,tejbegrízt(NEM TARTÓS TEJBŐL!!!)meg joghurtokat,de ha lehet először epreset,mert azt álltalába minden gyerek szereti.A felvágottat és a virslit apróra összetöröd villával és már mehet is.Az én kisfiam már 6 hónaposan ette velem a töltött káposztát.Igaz akkor már 5 foga volt.De minél jobban félted őt a szilárd ételektől,annál finnyásabb és válogatósabb lesz.Ebédre is adhatsz neki főzelékeket turmixolva,nagyon egészségesek.A zöldbab és a borsófőzelék még ráér,mert puffaszt.Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!