Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babának mit adjak...

7-8 hónapos babának mit adjak reggelire, ebédre? Valami változatosság kellene.

Figyelt kérdés
Elég sok mindent eszik már, darabosakat is. A tejtermékkel óvatosan bánunk. Eddig zöldségből, húsból főtt főzeléket evett délben, desszertnek gyümölcsöt. Reggelire meg tápszert. Kenyérre, kiflire kenhetek valamit? Ebédre is adjatok tanácsot. Nem válogatós hála az égnek.
2011. ápr. 3. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebédre már adhatsz neki a tietekből,ha nem zsíros vagy erős. A kenyérre már sok mindent kenhetsz: vajat,lekvárt,tejfölt,túrót,májkrémet stb.
2011. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggelire adhatsz esetleg tejpépet is,az is finom és laktató.Sztem a kenyérre ráérsz még kenni akár margarint,akár mást,irtad is,óvatosan bánsz a tejtermékekkel.Én az enyémeknek 1 éves kora után kentem a kenyerüket vajjal,vagy májkrémmel,vagy lekvárral.A főzelékek jók ebédre,amiket irtál,folyamatosan vezeted be neki az új izeket,amiket már ehet és úgy változatossá lehet tenni!
2011. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!