Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet az Avent varázsit...

Hogyan lehet az Avent varázsitató fejét tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül nehéz tisztítani,pedig azért ilyen márkától mást várnék. Nincs valakinek valamilyen praktikája vagy tanácsa? Miért nincs hozzá valami tisztítófej ami bele is vér a kis szívó részbe?
2008. jún. 15. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos én is így járok vele.Én pl a késnek az élére tekerek vízes gézlapot és azzal törlöm ki aztán pici hipos vízbe áztatom(jó a fertötlehitésre is).Tudom nagyon maceráns.Remélem tudtam segíteni az lenne a legjóbb ha lenne valamijen tisztító kefe hozzá.
2008. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
forró vizzel ahogy tudod mosd el. Aztán szórj bele citromsavat és főzd ki. A forró gőz és a természetes sav megteszi a hatását. nincs vegyszer maradék semmi, és legfeljebb pici savanykás iz marad. S tiszta lesz.
2008. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!