Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is folyat az Avent...

Másnak is folyat az Avent varázsitató?

Figyelt kérdés

Van egy avent csőrös itatónk,ilyen:

[link]

Az a gondom vele,h folyik,vagyis igy bugyborékol belöle az ital,nem a csör maga,hanem a csör részén az a picike lyuk,talán ott levegözik,vagy vmi iilyesmi célt szolgálhat,és mikor iszik belöle a kicsi,és befejezi,ott bugyborékol még kifelé.

Nagyon rossz igy,mert a kicsire is folyik,szóval nem ilyen egy két picike csepp,hanem több.

Kemény csör van rajta,és a szilikon szelepet is jól rásimitom,mégsem jó! :(

Már gondolkoztam azon is,h betömöm vmivel az a lyukat rajta,mert akkor szerintem jó lenne,csak nemtudom az baj lenne-e,vagy sem.

Másnak is ilyen ez a fajta itató?Vagy nektek nincs vele gond?

Lehet csak én csinálok vmit nem jól?


2011. okt. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő van, az egyik folyik állandóan tök mindegy hogy rakom össze, és mit csinálok vele, a másik viszont egyszer sem folyt!

Úgyhogy nekem úgy tűnik, hogy egyiket jól - másikat rosszul sikerült legyártani...

2011. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekünk is kettö van,mert vettem még egyet,de az is folyik:(

Ugy látszik akkor ezek szerint ilyen a szerencsém,h rosszat fogtam ki!

De vmit kitalálok rá,mert egyébként meg jónak tartanám,csak ne folyna.

Ha leteszem aludni a kisfiamat kifogom próbálni ugy,h betömöm vmivel a kis lyukat rajta,csak még ki kell ötlenem mivel,kiváncsi leszek rá,h ugy megjavul-e! :)

Majd megirom,h milyen lett:)

2011. okt. 3. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is folyik. Na nem úgy konkrétan, de amikor a fiam lengeti ide-oda, akkor csöpög belőle az ital, ahogy írtad, azon a pici lyukon. Vicces, hogy "cseppmentes"-nek hívják. :)
2011. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekunk csak egy ilyenunk volt meg az elso gyereknel es folyt belole a viz rendesen. Meg szelepet is vettem ra, hatha azzal van gond, de azzal is folyt. Igy en tobbet nem is vettem ebbol a fajtabol, utana es aztan a masodik gyereknek is mindig tommee tippee-t vettem, ezek teljesen jok: [link]


A sogornomeknek is aventes van, az is csepeg ossze-vissza, ahogy viszi a gyerek a lakasban.

2011. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen cseppmentesnek hirdetett itatópohár. Az tuti, hogy cseppmentes, nem csepeg, hanem folyik orrán-száján!
2011. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látom akkor nektek is folyat:(

Tegnap kipróbáltam azt amit irtam,h betömöm a lyukat rajta,és lássatok csodát azóta semmi gondunk nincs! :)

Igy is rendesen tud belöle inni a kisfiam,nem befolyásolja semmibe az,h a lyuk be lett tömve.

Leirom nektek mivel és hogyan tömtem be,hátha nektek is tudok segiteni vele:)

Nos kitaláltam,h fogvájóval tömömbe,ez a hengeres alaku fa fogvájónk van itthon,és az tökéletesen beleszorul,nem tud kicsuszni,meg a fa amugy is megduzzad,szóval a hegyes végével belenyomtam,és utána levágtam a hegyes részt,szépen lefaragtam ugymond kivülröl is a kiálló részt és alul is,vagyis ami belülre esik,és igy teljesen jó lett,nem mozog semmit,igy biztonságosan használhatja a kicsi:)

Egy próbát megér nektek is,és remélem tudtam nektek én is segiteni ezzel.

Köszönöm a tommie t. itató ajánlását is,de már nem szeretnék venni több itatópoharat,ugyanis az aventesböl is már van kettö,igy most már szerencsére egyik sem folyik,meg van egy nuk itatónk is,de az meg szilikonos itatófejü,azzal az volt a gondunk,h mindjárt szétrágta a kisfiam,föleg mikor jött a foga,és jó drága bele a fej,az viszont nem folyt,mindaddig mig meg nem rágta,vagy ha összenyomta akkor mondjuk jött belöle,szóval ez a keméycsör ami az aventen van,ez már jó,ezt már nemtudja szétrágnni,legalábbis remélem :):):):)

2011. okt. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!