Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent Sport Varázsitató...

Avent Sport Varázsitató 340ml. Mi benne a csepegésmentesség?

Figyelt kérdés

Ilyenünk van: [link]

Ilyen a belső része: [link]

Egyszerűen nincs semmi ott ahol kifolyik az ital. Ez még nem is gond (talán, mikor rárakom a kupakot és megfordítom az üveget akkor a kupakba folyik és itt kifolyik kicsi, majd ha visszafordítom mindenhol a kupakja alatt visszafolyik az ital. 2600ft-ért vettem, és rá volt írva csepegésmentes. DE mi az rajta?????? Nem értem!

Valaki tud valamit erre? Vagy járt már így?

Ilyen a kupakja: [link]


2010. aug. 8. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek nem szelepesnek kellene lennie? Talán hiányzik belőle egy alkatrész. Vidd vissza ahol vetted, tenyél bele vizet és mutasd meg, hogy folyik az egész.
2010. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tescoban vettem, megpróbálom visszavinni.
2010. aug. 8. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, örülj ha visszaadják a pénzt és soha többé ne vegyél Aventet Varázsitatót. Nagy sz@@@@r!

Mi is vettünk állandóan elázik a táskám, még szerencse h csak vizet iszik a kicsi. Aztán vettünk 5000-ért még kétfélét mondván lehet azért ereszt mert néha odavágta a földhöz a babám. Áááá, vadiújonnan is ömlik belőle. Nagy csalódás volt nekem. És ennyi pénzt kidobni rá :(((((


A KUBU-s palack jobban bevált!...

2010. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Avent varázsitató nekünk nem csöpög, hanem egyenesen folyik belőle mindenfelé a víz. Ki is vágtam a kukába. Vettem valami noname csőrőspoharat 400 Ft-ért, és tökéletes! Soha nem csöpög, a fiam kényelmesen iszik belőle, és még jól is néz ki.
2010. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, valóban nem csőpőg! 22 hós kortóliszik belőle a lányom, előtte már sokat kipróbáltunk, de egyik sem vált be.

2010. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Álítólag a Nuk és a Tescos ilyen itató nem folyik. Próbáld ki.

Mi még nem használjuk, de biztosan nem Aventet fogok venni, mert csak rosszat lehet hallani róla.

2010. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát szomorúan hallom a rossz híreket! :(

Elvileg azért tetszett ez, mert nagyon sokat iszik a lányom és ebbe sok fér. De már bánom, hogy megvettem!

2010. aug. 8. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is AVENT-es varázsitatónk van. Folyik belőle a víz, ez van.:(
2010. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, nem csöpög kicsit sem, puha a vége, nagyon szereti a fiam, 5 hónapos

2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!