Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, akinek beteg, influenzás a babája? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, tiszta nátha, folyik az orra, 2 percenként szívom neki. Voltunk dokinál, mert lázas lett, kaptunk antibiotikumot. Most néztem még mindig tiszta forró a feje. Mit tegyek? Adtam be neki PanadolBabyt 2,5 ml-t.
2009. szept. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a kúptól szokott lemenni a lázunk. Próbálj borogatást tenni a bokájára, és a csuklójára. Hátha segít neki valamennyit.
2009. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,add neki a gyógyszereket ha nagyon felmegy a láza hűtő fürdő,próbálj meg akkor pihenni amikor alszik a kicsi,tudom nagyon nehéz mert aggódsz de hidd el a tapasztalatból mondom:)
2009. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is pont benne vagyunk :( A nurofen tegnap este 1 óra alatt levitte a lázát. Sajna a az orrszívás nálunk is megy szinte negyed óránként. Már nagyon várom, hogy elmúljon. De egy egy évesnek lehet, hogy kevés a 2,5 ml.
2009. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mi is...másfél éves a fiam, és már sajnos sokadszor beteg, sokmindenen tulvagyunk:(

te maradj nyugdt elsosorban, szuksége van rád a babának. a panadobol a 2,5 ml szerintem kevés ekkora babának, egyszeri adag lehet 5 ml. éjszaka is érdemes figyelni, nem szokik-e feljebb a láz, bár akkor valoszínuleg ugyis felébredne a kicsi.

borogatni szoktam, ill. torolgetni a homlokát, kezét, arcocskáját, a magasabb láznál (38,7), ha a gyogyszer nem segített, furdettem a picurt..

kínáld sok folyadékkal, enni ha nem akar, nem kell eroltetni.

mihamarabbi jobbulást!

2009. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!