Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki, hogy az...

Volt már úgy valaki, hogy az elején nagyon beteg volt és nem lett semmi baja a babának? Én 6 hetes vagyok és influenzás. Fáj a torkom náthás és lázas vagyok és rengeteget köhögök. Nagyon félek hogy valami baja lesz a babámnak.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a középső lányommal így kezdtem a terhességem,fogytam is 11 kg-ot.Semmi bajunk nem lett szerencsére.Viszont az elején véreztem egyszer,szerintem az erős köhögéstől.Menj orvoshoz,és mindenképpen mondd meg,hogy terhes vagy.Valamit talán azért tud írni.De ne szedj be semmit amit nem orvos ajánl.A nőgyógyásznak is említsd meg.Ritkán,de okozhat rendellenességet vírus a babánál.Nekem legalábbis ezt mondták akkor.


Minden jót,jó egészséget nektek.

2009. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


LÁZAT MINDENKÉPP CSILLAPÍTS!!! Ugyanis az vetélést okozhat! 38 fok fölé ne menjen a lázad!! Algopyrint vehetsz be! A vírusok és bacik nem okoznak bajt! Legalábbis kis százalékban. De akkor ebben a korai terhességben a mindent, vagy semmit elv működik. Ha baj van, akkor elmegy a baba. A láz a legveszélyesebb!!!


Gyógyulj meg hamar!!!

2009. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8hetesen voltam tiszta láz és influenza,nagyon köhögtem.Az orvos penicillin készitményt irhatott csak fel(persze érzékeny vagyok rá)de nem lett semmi bajunk,Algopyrint szedtem láz ellen,mrt igazából a láz árthat a babának nagyon!

Jobbulást!

2009. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lazits, en baranyhimlos voltam és semmi baja a babamnak, izeg-mozog.

influenza abszolut nem tesz semmi kart a bababan.

2009. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egy hónapig beteg voltam a 2. hónapot végig betegeskedtem végul antibiotikumot írt a doki és gyonyoru okos egészséges kisfiam szuletett. Mielobbi jobbulást és boldog babavárást kívánok :o)
2009. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Már voltam dokinál és szedem a gyógyszert (algopyrin és ospen antibiotikum amit lehet szedni terhesen is) csak nagyon aggódom. De megnyugtató válaszokat kaptam és most már jobban érzem magam. Még egyszer köszönöm!
2009. febr. 24. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Lázat valóban csillapíts,de nehogy Algopirynt vagy bármilyen pirinszármazékot beszedj.Az Algopiryn és társai vetélést okoznak,nem ajánlott terhesen a szedésük.Paracetamol tartalmú szereket szabad bevenni ha muszáj,de inkább orvos írja fel,mint írtam már.
2009. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!