Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat vagyok beteg és a...

Sokat vagyok beteg és a suliból rengeteget hiányzok hogy csinálhatnám meg hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, volt egy évem, amikor vizsgát kellett tennem és plusz órára bejárni, hogy kaphassak bizonyítványt. Nekem valami gond van az immunrendszeremmel, állandóan gyülölcsöt eszem, mert az elvileg erősíti, szedtem már ezer féle vitamint, gyógyszereket, de nem használt semmi. Nem tudom, neked mi a bajod, de próbálj ki te is vitaminokat!
2010. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én emiatt vagyok magántanuló. Igaz nekem már megvan az érettségim. Egy éves képzésre járok, de van egy betegségem ami miatt nagyon sokat hiányzok, meg amúgy is beteges vagyok. Én magántanuló lettem. Nemtudom te hány éves vagy. Ha nincs jobb megoldás akkor neked is ezt ajánlom.
2010. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha ilyen indokod van, minden jogod meg van ahhoz h magántanuló legyél, és akkor csak az éve / féléves vizsgák várnak rád, de nem kell bejárnod. Én két ilyen gimis diákot is ismerek, és megy nekik gond nélkül.
2010. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó de rálkos volt tamm ééééss emmmiatt nem bírok most magántanuló lenni mert má nem vagyok beteg de az a baj hogy eléggé sok a bepótolatlan órám
2010. dec. 17. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Mozogj sokat! Járj rendszeresen edzésre....

Így kevésbé leszel betegségre hajlamos....

2010. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!