Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapja szültem, és aug...

3 hónapja szültem, és aug 20-án jött meg a menstruációm, vagy valami olyasmi, csak gyengébb, mint régen. Azóta nem jött meg. Szülés után is rendszeres volt a menstruációtok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, hat remeljuk nem vagy terhes ujbol, mert meg tul korai lenne.

Nekem 6 hettel a szules utan megjott a mensim, es minden honapban rendszeresen jott meg utana is. 21 honapig szoptattam is. Ezt csak azert irom, mert sokan azt hiszik, hogy amig szoptatnak nincs mensi, es terhesek sem lehetnek.

Ha gondod van, menjel el a dokidhoz es akkor megnyugszol az o valaszatol.

2009. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hónapja szültem és július 24-én megjött, aztán majd csak most szeptember 17-én jött a következő. Úgyhogy rendszeresnek nem nevezném, de a doki is mondta, hogy ez normális, mert nem mindenkinek áll be szoptatás alatt rendesen. Ezért is kell védekezni, mert sosem lehet tudni mikor lesz peteérés.

2009. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem most másodszorra jött meg ebben a hónapban, három hónapja szültem:(

Mondjuk nosztalgia is, mert egy éve is ezen a napon jött meg utoljára:) szegény párom megint ezt kapja szülinapra:):(

Viszont nem erős, meg semmi. Inkább csak kényelmetlen.

2009. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy ha egy nap legalább négyszer szoptatok, akkor nem kell védekezni, ha kevesebb, akkor ír bogyót.
2009. szept. 26. 07:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis szerintem várok még egy pár napot, és ha nem jön meg, akkor elmegyek hozzá.
2009. szept. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!