Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tejpép (vaniliás)...

Milupa tejpép (vaniliás) mikor adtatok elősöt ilyet a babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hós múlt és csak anyatejes volt,3 hete keztdtük a hozzátáplálást, gyümik, zöldségekkel. Ezt most kaptam mintaként,4 hós kortól adható. Megkóstoltassam vagy még ne? Ja és babajoghurt mikortól adható?
2009. szept. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már megkóstoltathatod vele.

A babajoghurtot szerintem még ne, bár nem tudom mi van ráírva?

2009. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos korától kapja a gyermekálom tejbedarapépet, azóta már nagyon sokfélét kipróbáltunk, de ez maradt a kedvence. nyugodtan add oda neki, imádni fogja. a termékminta az csak fél adag, szóval ne csodálkozz, ha esetleg éhes marad:)
2009. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen mintát, szintén 6 hós a babám, és először csk felét kevertem be. 3-4 kiskanállal evett belőle, aztán egész éjjel sírdogált, úgy fájt tőle a hasa. Soha azelőtt nem volt semmi probléma vele. Úgyhogy mi még várunk egy kicsit vele, aztán megpróbáljuk később.
2009. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat, azt hiszen tízórai megkóstoljuk
2009. szept. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!