Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa vaníliás tejpép elsőre...

Milupa vaníliás tejpép elsőre izlett babátoknak? Tegnap és ma sem kellett Lányomnak, akkor ez már nem változik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát talán kinek mi :)Lehet más ízben jobban szeretné.


4 hósan próbáltuk először, és egy egész adagot bevágott :D Azóta is a vaníliás a kedvence.

2010. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,én először a vanÍliásat kóstoltattam vele 6 hónaposan,nem ízlett neki!Próbáltam a rízspéppel,azt elsőre bevágta!Utána,mikor az elfogyott,újra a vaníliást kóstoltuk,és ette!

Most a gyümölcsöset kóstoljuk nem túl sok sikerrel!Ja,amúgy 10 hónapos Törpillám!

Szia

2010. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lányom se fogatta el!Mindenki babája más és mást szeret próbálj másikat is, hátha azt elfogadja!
2010. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, ő a kekszes-piskótás tejpépet szereti nagyon. A gyümölcsös nem jön be neki, annó a banánosat sem ette.
2010. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a kekszes piskotássat ettük, az fini volt még nekem is nagyon ízlett,és még tettem hozzá üveges bébi gyümit barackosat úgy mégjobban ette!
2010. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De, változhat! Az én fiam a Hipp-es tejpépet szereti, natúr ízben, és én szoktam hozzá gyümölcsöket reszelni. Egyszer, kb 2 hete nem ette meg. Akár milyen gyümölcsöt is tehettem bele, vagy csak simán kínáltam neki, nem ette. Most, 3 napja ismét megpróbáltam, és mindd megette. Tartsatok Ti is kb másfél hét szünetet, aztán próbáljátok újra.
2010. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Hipppeset ette meg, de azt bármilyen ízben. A Milupára rá se bagózott.
2010. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ma már evett kb. 3 kiskanállal! :-)

Amúgy a gyerekorvos írta ezt fel, én nem merek mással kísérletezni (még).

2010. febr. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!