Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseltetek/viselitek...

Hogy viseltetek/viselitek babatok elso megbetegedeset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom két éves elmúlt már, amikor először kissé náthás lett. különösebben őt sem, meg engem sem viselt meg a dolog. Azóta (három év év) egyszer volt komolyabban beteg, egy hétig magas láza volt, akkor izgultam a kiszáradás miatt, mert inni sem volt kedve, de hál istennek az is elmúlt. Ja, meg volt bárányhimlős, annak meg úgy örült, mert már mindenki volt az oviban, csak ő nem.
2009. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 hónaposan volt influenzás, de én majd megőrültem.

Két hétig tartott, mire meggyógyult, mert gyógyszert nem kapott, csak C vitamint, meg homeos bogyókat, de mindketten megszenvedtük.


Nagyon megviselte az orrszívás, engem meg az orrszívással járó ordítás, és a tudat, hogy nem tudok segíteni rajta.

2009. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borzalmasan, aggódva. Főleg Apa. :) Nálunk tiszta pánik. Eddig 2x volt beteg, épp most hétvégén kapta el a 3 napos lázat, alig aludtunk, meg én mellette a földön aludtam, mert egyik este 39 közelében volt a láza. Nem hiszem, hogy ebbe bele lehetne edződni. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!