Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseltétek amikor kiszúrt...

Hogy viseltétek amikor kiszúrták, kilőtték kislányotok fülét?

Figyelt kérdés
Én annyira nehezen viselem amikor nagyon sír. Tudom, én akarom, hogy fülbevalója legyen, mégis kislány, legyen neki. De már arra gondolok, hogy ő odabent és meg az ajtón kívül fogok sírni :(((
2011. jún. 11. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy amikor belövik, az egy pillanat. Nem akkor kezd sírni, hanem utána. De az ijedség nagyobb lesz, mint a fájdalom.

De: miért kell neked az ajtón kívül lenni?

2011. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tanácsadáson fogja szúrni doktornő, és mondta a védőnő, hogy úgyis kiküldenek. Az anyukát kiküldik nálunk. Biztos emiatt, amilyen én is vagyok, hogy annyira sajnálom. Nem is bírnám végig nézni.
2011. jún. 11. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem löveted be? Az tényleg csak egy pillanat.
2011. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Minél nagyobb annál rosszabb.

Lányomnak pár napos korában volt a fülbelövés, és kb. 2 percig sírt.

Amúgy én nem mennék ki mellőle. Nem értem miért küldenek ki. Ilyenkor jó az, ha ott van anyuci.

2011. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 és fél hós lesz, amikor kapja.
2011. jún. 11. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szúratnám, hanem belövetném. Sokkal gyorsabb. Az én babámnak 3 hónapos korában lövettem be, és igaz, nagyon sírt, és én is majdnem, de hamar megvígasztalódott. 4-5 perc múlva már nem is emlékezett rá. És TUTI nem hagynám egyedül!
2011. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is lövettem és annyi idős volt mint a tiéd lesz. Hidd el, hogy sokkal jobb lövetni. Amíg szúrják az is fáj, aztán beleerőltetni a fülbevalót, mivel rángatja a fejét, az megint szenvedés. Ha löveted, az összesen 2 másodperc + amíg elhelyezkedtek a széken. Egyébként én együtt sírtam a lányommal, mert az ölemben ült és nekem kellett lefogni. De még mindig jobb, mintha ezt idegen csinálná. Nem is igazán fájt neki, inkább csak félt. De mire az ajtón kiértünk már el is felejtette az egészet.
2011. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Így van, lövesd be! Pikk-pakk meglesz, egy pár perc nyifi-nyafi után már nem fog emlékezni semmire sem.
2011. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül belövetni?
2011. jún. 11. 22:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekünk már a kórházban berakták.

Kiküldtek engem is.

Kb 4 perc múlva hozta a nővér, és már semmi baja nem volt.

De jobb, hogy nem láttam, én ilyenkor jobban bőgök, mint ő.

2011. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!