Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseltétek amikor kiszúrt...

Hogy viseltétek amikor kiszúrták, kilőtték kislányotok fülét?

Figyelt kérdés
Én annyira nehezen viselem amikor nagyon sír. Tudom, én akarom, hogy fülbevalója legyen, mégis kislány, legyen neki. De már arra gondolok, hogy ő odabent és meg az ajtón kívül fogok sírni :(((
2011. jún. 11. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3200 Ft volt nekünk a belövetés, kozmetikai szalonban. Az árban benne volt a platina fülbevaló is, amit ott lehetett kiválasztani. (Volt kb 50 féle)
2011. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, a kórházban 3000-ért tették be.
2011. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 csill79 ***** válasza:
Sokkal jobb,ha szúrják,főleg ha hozzáértő személy csinálja.Ne aggódj,engem is kiküldtek,meg sírt is nagyon,de csak pár percig!Kozmetikus nem biztos,hogy ért hozzá!Nekünk a kórházból jött ki házhoz 1 nő.21 éve csinálja,úgyhogy megbíztam benne.Ja és egyből be lehetett tenni azt amit mi vettünk,nem kellett várni mint a lövetésnél!
2011. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csináltam a lányomnak(kozmetikus vagyok),sírt egy picit utána,de hamar sikerült megnyugtatnom:)!
2011. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök. Már 2 hete tervezem, hogy kéne neki fülbevaló, de nem vitt még rá a lélek. De elvileg kedden itthon lesz a férjem, és vagy együtt visszük el, vagy ő elviszi, én meg kint megvárom a kocsiban. :) Azért félek, mert elég rosszul tűri a stresszt szegényem. Az oltásnál is borzasztóan üvölt, de még a gyógytornát is végigsírta szegény. Mondta is a gyógytornász, hogy "Nem fáj ám neki.". Mondtam, hogy tudom, de azért én sajnálom, hogy ennyire nem jó neki. :(

Szintén 3 és fél hónapos kislány.

2011. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én pont pár napja lövettem be neki (lassan 10 hónapos lesz) dokival. Akkor kezdett sírni, amikor lefogták, de ott voltam mellette. 2 perc múlva semmi baja nem volt. 3500 Ft volt az ott választott kis köves fülbevalóval együtt.
2011. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!