Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szereti az anyukáját?

Minden baba szereti az anyukáját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valahol gyerekes amit írok, de mégis sokszor azt érzem, hogy semmi különöset nem jelentek a fiamnak. Rám alig mosolyog, míg másokra van hogy hangosan kacag, az apjára állandóan. Ha engem meglát rám néz és játszik tovább, ha az apját akkor sikongat. Úgy érzem, hogy napközben bármit játszok vele nem köti le, unalmas lennék neki? Nincs olyan hogy hiányoznék neki, simán el van nélkülem, és pl. eddig mindig én altattam, azt hittem ez egy közös rituálé ami csak a miénk, de most kiderült simán elalszik olyan valakin is akit ritkán lát. Nincs semmi olyanunk ami csak a kettőnké lenne. Szerintem engem nem is szeret csak az apját.
2009. szept. 25. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem írtad, hány hónapos, ez fontos
2009. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2009. szept. 25. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem szeret, csak te nem vagy különleges, te vagy a biztos pont az életében, félig-meddig a saját részének tekint. Az apuka ritkábban ven ott, ezért érdekesebb.

Az meg természetes, hogy egyre önállóbb lesz - ne féltékenykedj, ez igy van rendjén. Késöbb még lesznek idöszakok, amikor csak veled akar lenni és sokszor terhesnek fogod érezni - a gyerekek fejlödése ilyen.

2009. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetes neki, hogy te mindig ott vagy. Az apját gondolom ritkábban látja, ezért hiányzik neki. De hidd el nagyon szeret téged.
2009. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeret a babád! :) és egy éves kora körül majd jön ölelgeti, puszilgatni, a másfél évesemet le se tudom "vakarni" :))) állandóan jön utánam és bújik az ölembe és ismételgeti álló nap, hogy anya, anya, anya :))))

nagyon boldog babázást kívánok!

2009. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret ne aggódj! Lesz ő még anyás, amikor nem tudod rábízni senkire figyeld meg. Mivel téged lát reggeltől estig, ezért nem mosolyog annyit neked. Mikor az én párom is hazajön, fülig ér a szája mert egész nap nem bohóckodott neki, és hiányolta. Fel a fejjel, ez változni fog. Vagy kipróbálhatod azt, hogy mikor otthon van egész nap a párod, akkor lemész a boltba egyedül, vagy a piacra, ide-oda, és meglátod hogy fog neked örülni. :))
2009. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hónapos lányom szintén ilyen.A mamával jobb enni,a nagytesókkal meg rosszalkodni.A babakocsit is döngetve,rázva tolják,ez a kis szaros meg sikít.Fürdés után is a nővére öltözteti,akkor nem üvölt!Képzelheted a padlón minimum 2 liter víz,az ágyon egy fél doboz hintőpor.Persze a takarítás az enyém!De hidd el szeret és hiányzol neki!
2009. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!