Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babát hogyan fürdessünk,...

9 hós babát hogyan fürdessünk, hogy ne ordítsa végig?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdődött, addig szeretett fürödni. (babaúszásra is jártunk, ezt szerette). Biztonsági fürfdetőben fürdettük eddig, de már kinőtte, és ebben is elkezdett már a váge felé ordítani. Mindent kipróbáltunk. Beleültettük a kádba, vettünk fürdetőkarikát is. semmi nem tetszik neki. Utolsó pár napban zuhanyoztattuk, ez 2 napig ment, aztán újra jött az ordítás. Vannak játékai is, egyik sem kell, mérgesen hajugálja őket. Milyen prakitát tudtok, hogy ne sírja végig a fürdést?
2009. szept. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értettem pontosan. A kis kádban is sírt? Olvastam, hogy egy év körül megrémülhetnek a fürdéstől, pl a lefolyótól, vagy valami mástól. Erre a problémára azt javasolják, hogy pár napig, vagy amíg a probléma fennáll ne fürödjenek, nedves ruhával kell őket tisztára törölni. Én ennyit olvastam a dologról, más ötletem nincs.
2009. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen mi akkor azt csináltuk,hogy valamelyikünk lezuhanyozott és vele fürdött nekünk bevált.
2009. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már az elejétől nagy kádban fürdettük, akkor még nem volt semmi probléma
2009. szept. 24. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen minden babánál. Egyiknél ekkor, másiknál akkor, de a lényeg az, hogy ahogy jött, úgy el is múlt. Talán egyszet hidegebb vagy melegebb volt a víz, megcsúszott és attól ijedt meg vagy fájt valamije fürdés közben és azzal kapcsolta össze. Nehéz megállapítani.

Ha sírt és nem volt kedve förüdni, akkor csak lemostam gyorsan és már vettem is ki, közben nyugtatgattam. Egyik napról a másikra elmúlt és újra rendesen fürödtünk. Mi is járunk/jártunk mindhárom babával úszni. Úgy látszik ez is egy olyan dolog amit túl kell élni. Kitartást!

2009. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy tul faradt nekunk akkor szokott sirni. mostanaban hamarabb farad el a lanyom es akkor nekem is ordit.
2009. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 24. 18:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!