Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angyalok szülei oldalt látogat...

Angyalok szülei oldalt látogatja valaki?

Figyelt kérdés
hogyan tudnám velük felvenni a kapcsolatot másként ha e-mailre nem válaszolnak?
2009. szept. 24. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tagja vagyok már jo pár honapja,sajnos.Ki nem válaszol Neked?
2009. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! emailt írtam kriszfla@gmail.com címre mert Ő volt megadva szerkesztőnek.de nem válaszolt már egy hete.

sajnálom hogy Te is hasonló helyzetben vagy . Ha gondolod írj nekem emailt. Remélem olvasod még soraim. Péntek este vissza látogatok a válaszért.

2009. szept. 24. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha én is megnézem az oldalt. Mielőtt erre rátaláltam, Gyura Barbarának írtam, a Szemem Fénye Alapítványhoz. Válaszolt, és bár " megkínzott ", sokat segített a könyve is...
2009. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Neked nem tudok itt emailt irni,mert nem látom, privát email küldése.

Ugy tudom,de nem viztos,h kisbabája van Krisztának,de mindenkinek szokott válaszolni.Neked is van angyalkád?

De Te tudsz nekem irni,ha gondolod,akkor irj!

Szia!

2009. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
írtam privit megkaptad?
2009. okt. 1. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap látogatom az oldalt, de csak ritkán írok az oldalra. Nekem az is elég, hogy másnak az érzéseit elolvasom, mert sajnos én is ezen átestem már 7 hete.36 hetes volt a magzatom. Ezen az oldalon mindenki ugyan azt érzi így nagyon megértő mindenki mindenkivel.
2009. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!