Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Hetente hány napot...

Lányok! Hetente hány napot töltötök az anyósotoknál? Hányszor viszitek hozzájuk a babát? Hányszor látogatja ő meg a gyereket/unokáját? Van-e olyan nap a héten, amikor mindig nála kell lennetek? Pl. Minden vasárnap?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok minél többen légyszi!
2009. szept. 13. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nincsenek szabályok. Amikor szeretne, jön, és mi is bármikor mehetünk. Nagyon jó a kapcsolatunk velük. (szerencsére). A kislányom is imádja őket, és anyukámmal is jó a viszonyuk. Nekik is és nekünk is.
2009. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Minden csütörtökön átjön "fürdetni".

Nem fürdeti csak nézi.:)

Hétvégén mi szoktunk átmenni, hogy a nagypapa is lássa a gyerkőcöket. (9éves, 14 hónapos)

Egyébként meg nem laknak messze kb 5 utcára.

2009. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan már nagyok a gyerekek, de nem volt szabály. Ha át akartak jönni, akkor átszóltak és jöttek. Mi havonta egyszer ott ettünk hétvégén. Mivel minden nap járok úszni, felváltava "adtam le" a gyerkeket náluk és az én szüleimnél.
2009. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

elméletben nincs szabály, gyakorlatban elvárja, h minden nap átvigyem a manót.

ő nem jön, még arra is lusta. bár egyszer kitiltottam innen, lehet, h az az oka:)

szóval ha épp úgy jön ki a dolog, akkor hetekig nem megyünk... próbálom minél többször úgy intézni.

2009. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk bizony minden nap itt lesz Nyum,mert együtt lakunk:)Nem is bánom nagyon szeretem őt,olyan mint a második anyukám,ráadásul tényleg régóta ismerjük egymást,mióta megszülettem:)Nem is bánom hogy így van,mert tényleg nagyon de nagyon jó együtt lakni:)Mióta tudjuk,hogy babázni fogunk lakunk csak együtt,így a Bp-i lakásunkat kiadtuk,2 legyet,bocsi 3-at ütöttünk egy csapásra:)

Ha nem ő lenne egyébként az anyósom,valószínű ritkábban szeretnék találkozni:D

2009. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
sZia!hozzánk ő jár vasalni és takarítani heti 1*,mert más munkát nem bír végezni(műtötték a szivével),így mi is jól járunk és ő is keres,plusz hétvégente beugrunk hozzájuk egy-két órára.
2009. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer sem jöhet ide mert kitiltottam a viselkedése miatt tőlünk. Én sem megyek és a 16 hónapos lányunkat sem engedem. Egyedül a férjem jár át mert neki az anyja így neki kötelessége. A gyereket 4x látta eddig, és kapott róla két db képet de már azt sem fog kapni mert megint volt egy gyönyörű megnyilávnulása a gyerekem első szülinapján. Amire a férjemre való tekintettel meghívtuk de nem tudott viselkedni. Így aztán nálunk anyós mentes az élet. És tökéletes így az életünk.
2009. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk vidéken lakik az anyós(szerencsére). Mikor az első gyerekünk született,akkor feljött vonattal megnézni a babát meg a lakást egy füst alatt. Aztán többet nem jött. Azóta elköltöztünk,megszületett a második gyerekünk,de ekkor már nem jött fel. Se az unokáját megnézni se azt,hogy hol is lakunk most. Egy évben kb.2× megyünk le. Illetve a szünetben a nagyobbik gyerkőc megy oda nyaralni 1-1hétre. Én mostanában már kihagyom az utat ha tehetem. Nem rossz anyós,de hogy ennyire ne érdekelje mi van velünk...Pedig nyugdíjas,ideje lenne minket meglátogatni.
2009. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi kb 2 havonta találkozunk vele, szerencsére messze lakik. A kapcsolatunk nagyon gáz, ez az "én mindent jobban tudok" típus. Elviselhetetlen és gonosz velem. A lányom nélkülem nem mehet, a saját fia is visszamenekül hozzánk 1 nap után ha hazamegy. Bár az egy napból is max 1 órát tölt otthon ébren. Egyszer nagyon összevesztem vele, azután 4 boldog hónap következett, nem találkoztunk. Nálunk az átlagosnál is rosszabb a helyzet, mert a párom szülei elváltak, apósom egész normális, de van egy kegyetlenül hülye felesége, na tőle viszont totál eltiltottam a gyereket
2009. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Vidéken élnek de amikor csak tudnak akkor fel jönnek hozzánk illettve az unokához pestre:)Heti 2-3 alkalom.De amikor megszültem ird és mond 6hétig jöttek 2naponta és elláttak kajával:)
2009. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!