Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Hetente hány napot...

Lányok! Hetente hány napot töltötök az anyósotoknál? Hányszor viszitek hozzájuk a babát? Hányszor látogatja ő meg a gyereket/unokáját? Van-e olyan nap a héten, amikor mindig nála kell lennetek? Pl. Minden vasárnap?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok minél többen légyszi!
2009. szept. 13. 13:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, hogy nem a kérdező pontozgat le. Nem rád haragszom.

A kérdezők nem szoktak. :D

De már mindenhol minden kérdés le van pontozva.

Mire jó ez?

Én megszüntetném.

2009. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi kb. 2 hetente megyünk hétvégén. Nemrég felhúztam magam, mert kb. 2 hónapja nem dolgozik anyós és a férjem több, mint 2 hete mondta neki, hogy jöjjön nyugodtan unokázni hétközben is, kb. 1 órányi útra lakik tőlünk. De nem jön. Ez nekem rosszul esik. Egyébként tudom, hogy szereti az unokáját, lehetséges, hogy azért nem jön, mert volt egy elég kemény vitánk régebben és férjem szerint belátta, hogy hibázott (ki persze nem mondja) és emiatt nem akar jönni. De majd elbeszélgetünk vele, hogy ne hozzám jöjjön, hanem az unokához. No ezt én pár napja megkérdeztem itt a családi kapcsolatoknál, ne tudjátok meg,kaptam hideget-meleget. Volt, aki amiatt cseszett le, hogy hogyan képzelem én, nem lehet kényszeríteni valakit arra, hogy szeresse az unokáját! Basszus, nem kényszeríteni akarom én, de már bocsánat, meglenne arról a véleményem, aki nem szereti az unokáját, merthogy nem ő akarta, hogy a világra jöjjön. Eszement emberek vannak..... Persze nálunk mint mondom nem erről van azért szó.
2009. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még annyit, hogy természetesen nem azt szeretném, hogy állandóan itt lógjon (ez szerintem nem is lenne), de időnként jólesne, hogy jönne megnézni az unokáját. Anyukámék amikor tehetik jönnek és örülünk együtt a babának. A kérdésemre adott válaszok között volt, aki ebbe is belekötött, hogy ez milyen dolog, hogy minden nap jön az anyám?.... No azt majd mi eldöntjük, hogy ez nekünk jó-e, ha jó (a férjemnek is), akkor nyasgem... Kedves kérdező. Nálunk is az van jelenleg, hogy egyik héten anyuékhoz megyünk, másik héten anyóshoz, de mivel most a férjem elkezd suliba járni és ez a szombatokat is érinti, így megbeszéltük, hogy egy hét anyuék, egy hét anyós, egy hét szabad, amikor csak mi hárman. Ti is beszéljétek ezt meg, férjednek és anyósnak is meg kell értenie.
2009. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Az is baj volt, hogy anyukám nyáron itthon volt, és napközben átjártunk hozzá (nem minden nap). És a férjem kiakadt, hogy az ő szüleihez nem járunk napközben. Anyukámék 10 perc sétára laknak tőlünk, az ő szüleit 2 busszal, és sok sétával tudnám csak megközelíteni, ami babakocsival nem könnyű (meg nincsnek is otthon napközben).


Most ott tartunk, hogy az egész hétvégét (reggeltől estig), + 2 délutánt otthon töltött édesanyjával, és anyuka nagyon örült, nem gondolt bele, hogy én meg egyedül vagyok egész hétvégén, a lényeg, hogy megszerezte a gyereket (kezdem úgy érezni, hogy úgy gondolja, hogy a gyereket neki szültem.) Egyszer nem mondta, hogy voltatok itt pár órát, menjetek haza, legyetek együtt. Mondjuk nem szeret engem, de csak azóta romlott meg a kapcsolatunk, mióta összeházasodtunk a fiacskájával és megszületett a kislányunk, pedig imádom a fiát, mindene megvan, otthon nem volt ilyen jó dolga mint mellettem (ezt ő maga mondta).


Most ott tartunk, hogy anyukámékkal megbeszéltem, hogy járjanak ők át, hogy ebből ne legyen konfliktusunk, ők megértették, jönnek, amikor tudnak.


Viszont megmndtam a férjemnek is, hogy akkor az ő szülei is akkor láthatják az unokájukat, amikor csak akarják, de nkik kell jönni (ha zavarok, szívesen elmegyek itthonról, de nem vihetik magukhoz).


Kíváncsi vagyok hogy alakul a helyzet..., hogy a hatalmas szeretete felül tud-e emelkedni a lustaságán.

2009. szept. 14. 13:21
 25/25 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem!

Miért ilyenek a fiúk anyukái?


Nálunk is folyton azzal gyötör - nem közvetlenül engem, hanem a fél éves gyereknek mondja - "most már hamarosan nyugdíjas leszek, és akkor már majd az én kislányom lehetsz"


Agyvérzést tudnék ettől kapni!

Nekik már megvolt a lehetőségük, hogy azokat a dolgokat átéljék a gyerekeikkel, amiket mi most élünk.

Miért kell ebbe belerondítani?

És miért kell úgy tekinteni az unokát, mint a gyereküket?


Én már komolyan azon gondolkodom, hogy ha nyugdíjba megy - sajnos most már csak hónapok kérdése - akkor elköltözünk a városból... az országból... erről a földrészről...

Vagy nagyon nagy balhék lesznek.

Nagyon félek tőle.

Sajnos iszonyú erőszakos nőszemély a drága mama...

2009. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!