Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Hetente hány napot...

Lányok! Hetente hány napot töltötök az anyósotoknál? Hányszor viszitek hozzájuk a babát? Hányszor látogatja ő meg a gyereket/unokáját? Van-e olyan nap a héten, amikor mindig nála kell lennetek? Pl. Minden vasárnap?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok minél többen légyszi!
2009. szept. 13. 13:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
14.01.vagyok.És elfelejtettem oda irni hogy a 6-ik unokájuk:)
2009. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hozzánk minden nap jön sajnos, többször is! De hát a férjem anyukája. Egyszer volt egy megnyilvánulása, azóta nem bírok neki megbocsátani. Nem tehetek róla, de nagyon rosszul esett. Mindene a kislányunk, és nekünk is mindent megadnak az apósommal együtt, úgyhogy nem szólhatok rá semmit, és nem is mondhatom, hogy egy nap ne jöjjön, hisz az én anyukám is jön, amikor csak tud.

Így vagyunk mi egy nagy család. Pedig néha hármasban is jó volna eltölteni a napot, de olyan még nem volt!

Miért kérdezted egyébként?

2009. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam, hogy ki mennyi időt tölt ott.


Sajnos nekem is a családi napok hiányoznak (csak mi 3an). A férjem hétköben sokat dolgozik, este fürdetésre szerencsére mindig hazaér, szombat takarítós-bevásárlós nap, a vasárnap lenne az egyetlen a 7en, amikor 3an együtt lehetünk, pihenhetünk, stb, de anyósom elvárja, hogy minden vasárnap menjünk hozzájuk, hogy hiányzik neki az unokája és látni szeretné.


Itt jegyezném meg, hogy SOHA nem mondtam neki, hogy ne jöjjön, sőt, mondtam, hogy 7közben, ha van ideje ugorjon fel, látogassa meg az unokáját (nem öreg, egészséges, kocsival jár, egy városban lakunk, de hát neki nincs ideje vagyis lusta átjönni).


Így az egyetlen közös napunkat ott töltjül déltől estig...


Most besokalltam, én már nem megyek, csak a férjem és a gyerek, de nekik így is jó (hogy szétrobbantanak minket), csak menjenek, hogy neki kényelmes legyen.


Önzőnek tartom. Tudom a férjem is hibás, de sztm az anyja is, hogy elvárja.

2009. szept. 13. 14:30
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Mi minden nap bemegyünk hozzá délelőtt1-2 órára, és még ott is ebédelünk. és van olyan hogy még este 6 óra fele is visszamegyünk.
2009. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
ja és vasárnap ott is ebédelünk, de megyünk fel már 9 fele segíteni!
2009. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

hál'istennek már nem egy fedél alatt lakunk vele

-azóta ö nem jön,mi max.hetente egyszer megyünk hozzájuk,de csak azért mert a nagypapa rendes és ö megérdemli,hogy láthassa az unokáját.

anyóstól minél távolabb,annál jobb...remélhetöleg hamarosan 70 km-rel arrébb költözünk és még ennyit sem fogunk találkozni.

2009. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát szegény, nem irigyellek :(


Nekem anyósom néha eljött meglátogatni az unokát, de hónapok óta nem jön. Most jön a második majd, de tuti nem fog ideutazni. Egyszerüen nem érdekli. Van még pár unokája, azokkal se tartja a kapcsolatot.

Nekem mondjuk xarul esik, mert röhejes hogy él 4 ből 3 nagyszülő és ezek közül még anyósom volt aki egyáltalán látta a fiamat, a két "nagypapa" le se ejti.

Semmi segítségünk, és baromi nehéz így megoldani mindent, plusz a gyerekeknek is töxar lesz h nincs egy darab rokonuk se.

Hát ez van...

Én a helyedben amúgy ragaszkodnék hozzá, hogy 2 hetente menjenek csak a gyerek meg a férjed, mert abban a családban TE is ugyanolyan teljes jogú vagy, és ha anyósod szíve vágyát így tiszteletben tartjátok, akkor nehogymár a tiedet meg nem!!! sztem ez szörnyű!!!

2009. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Én másodikként írtam,

szörnyű amit anyósod csinál!

És gusztustalan, hogy élvezi is!

Minálunk ez a szétrobbantósdi a kapcsolat elején volt, volt 1 év mosolyszünet anyóssal, de amióta együtt lakunk (a páromra gondolok) és minden rendben és látja, hogy szertjük egymást és semmiben nincs hiánya a fiacskájának azóta nagyon normális.


Azt nem értem, hogy az összes válasz le van pontozva.

Miért? Kedves pontozóka! Mindenki leírta, hogy ki mikor hányszor anyósozik. Ez volt a kérdés.

A fa*ért kell LEpontozni!

2009. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ne rám haragudj!! Nekem minden válasz 100 %-osan hasznos volt, valaki ezzel szórakozik.


Olcsó játék hülyegyerekeknek.


Én köszönöm a válaszaitokat!

2009. szept. 13. 19:54
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, mióta megvan a pici, anyósom átkapcsolt egy egészen más "sebességbe".

Nem néz se embert, se istent, ha a fejébe veszi, hogy jönni AKAR, akkor jön is.

Pedig alapból nem volt vele semmi gondom, de már 7 hónapja ez van, és most már sajna dacos vagyok, és csak azért sem veszem fel a telefont...


Ha rajta múlna, minden nap itt lógna - egyedül él - én próbáltam megfelelni az igényeinek az elején, de mivel a hét napból négyet vele töltöttünk, az idegeimre ment, és még így is szemrehányás volt a köszönet tőle, hát én úgy döntöttem, hogy bőven sok lesz a heti egy alkalom is.


Szóval mi hetente egyszer találkozunk vele, nagy szemrehányások, és epés megjegyzések közepette, viszont sokkal nyugodtabb vagyok, mióta nem akarok megfelelni a teljesíthetetlen elvárásainak.


Nincs konkért nap, csak megyünk, amikor NEKÜNK jó.


Van úgy, hogy az ember úgy érzi, megfullad valakitől, mert ráerőszakolja magát.

Hát nem kell hagyni.

Sajna én az elején hagytam, ez nyomot is hagyott az addig felhőtlen kapcsolatunkon anyóssal.

2009. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!