Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák erdeti szemszíne...

A kisbabák erdeti szemszíne mikor alakul ki?

Figyelt kérdés

A férjem szülei egyfolytában azt nézik, hogy miért kék a 6 hetes fiam szeme, holott mind a kettőnknek barna szeme van!

Épp csak azt nem mondják, hogy nem az ővé a pici.Már teljesen kiborítanak.Ma már mondtam a férjemnek, hogy csináltatok a gyereknek kontaklencsét és feltesszük ha anyádék jönnek. Remélem kapcsolt, bár eddig nem úgy vettem észre.


2008. jún. 13. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szépen induljanak el a fenébe. A baba szeme színe 1 éves kora körül alakul ki véglegesen, de ha csak egy kék szemű volt a felmenők közt akkor lehet kék is marad. üdv
2008. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy 6 hetes gyereknél ez normális hogy kék, a férjed szülei is tudhatnák. Én is picinek szőke és kék szemű voltam, családban ilyen elő sem fordult. A hugomnak meg 7 éves koráig világoskék volt a szeme, utána kezdett el változni csak.
2008. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez egy szemszínkalkulátor, az ősök alapján kalkulálja, hogy milyen szemszínre hány százalék esélye van a picinek. Egyébként két kék szemű embernek nem lehet barna szemű utódja, de két barnának lehet kék is, zöld is!

2008. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Teljesen kiborítanak, ílyen hülyeségekkel.A nagyobb fiam hasfájós volt akkor azzal idegesítettek,hogy vigyem el kivizsgáltatni, mert valami baja van. Most meg ezzel tesznek a sírba, hogy már ez marad a végleges szemszíne, holott nincs senkinek sem kék szeme. tiszta hülyék, de tényleg kiborul egyszer a bili, sokáig nem tűröm tőlük.
2008. jún. 14. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg 1 éves koruk körül alakul ki a végleges szemszínük,addig kék ha jól tudom.Egyébként meg ha utána is ilyen színű marad,az sem gáz,mert két barna szemű embernek is lehet kék szemű gyereke,kb 25% eséllyel!
2009. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Most 13 hónapos gyönyörű szép barna szeme van!!

Most a hajszínén rágódnak a drágák. Mert a nagyobbnak sötét barna a kicsinek meg világos a hajszíne! És a férjemnek meg nekem is sötét! Ezek tiszta hülyék!!!

2009. máj. 29. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
én megcáfolnám az egy éves kort.mármint azzal kapcsolatban,h arra már véglegesen kialakul, mivel egy közeli ismerősöm gyerekének mikor megszületett szép kék szeme volt és egészen 5éves koráig kék volt,majd rá kb egy évre változott barnára,tehát ez relatív
2009. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!