Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 kerekű vagy 3 kerekű babakoc...

4 kerekű vagy 3 kerekű babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés
Pár hét van hátra még, és most kezdünk vásárolgatni, Jó nagyot, nagy kupolával, mélyet télieset szeretnék.
2009. szept. 24. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 kerekű van és nem bántuk meg. Sokat toltam a keresztfiamat a 4 kerekű kocsijába, így van összehasonlítási alapom. A 3 kerekűt könnyebb kezelni, jobban fordul, könnyebben lépcsőzöl vele, és sokan jöttek azzal, hogy instabilabb. A fenéket! Nagyon masszív, stabil kocsi, mondjuk jó nagy kerekei vannak. Én csak ajánlani tudom.
2009. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is attol féltem hogy könnyen felborul.

Mi is jó nagy kerekekkel akarjuk.

2009. szept. 24. 09:37
 3/11 anonim ***** válasza:
A három kerekűvel akkor nehezebb,amikor padkára emeled.Az első egy kereket simán felteszed,csak akkor kell erősen tartanod,amikor a hátsó kettőt emeled.Mert ugye akkor csak egy keréken támaszkodik a kocsi.Vedd ezt is figyelembe.Akkor kicsit instabil
2009. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a velorex-re hajaz a 3 kerekű-bocsi-ezért szóba se jöhetett.4 kerekű van(az első dupla,bolygósítható kerék).
2009. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én attól félek hogy beakadok valahova és felborulok.
2009. szept. 24. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:

6 hónapig 4 kerekűt használtunk (12 kg volt), majd 3 hónapig 4 kerekű, könnyű, nyári sportot. 2 hónapja vettem egy 3 kerekűt, imádom! Cseppet sem instabil, könnyű vele fordulni, haladni. Fixálható az első kereke, nehezebb terepen úgy használom.

Nem bántam meg, hogy ilyet vettem.

2009. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudnátok vmi márkát is mondani?

köszi

2009. szept. 24. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok. A 3 kerekű egyáltalán nem instabil, ha padkára felmegyek, lejövök, akkor sem. látom, aki írta, nem tapasztalatból beszélt. Én nagyon szeretem, soha meg sem ingott, nem instabil, könnyen kezelhető, jó kis strapabíró kocsi. Engem meg a csopperra emlékeztet, ezért is tetszik.

nekünk jane van.

2009. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12:11-es vagyok.

Nekünk Espiro Magic 3 van, de ez már sport. Neked meg mély/többfunkciós kellene, ha jól értem.

Az nekem 4 kerekű volt, de amint lehetett, azonnal lecseréltem. Nehéz volt, és most már tudom, hogy nehezen irányítható is. Erre akkor jöttem rá, amikor kipróbáltam a 3 kerekűt.

Szóval sajnos márkában nem tudok segíteni, csak annyit, ha 3 kerekűt veszel, nem bánod meg!

Sok sikert!

2009. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. szept. 25. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!