Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézi valaki a reggelit, "ki...

Nézi valaki a reggelit, "ki dönt az életről"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 07:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az egyik riport arról szólt,hogy egy anya ikreket szült a 25-héten,most 4 évesek,egyik egészséges,másik nem.Ő nyilatkozta hogy ha akkor megkérdezik az orvosok,ő egyiket sem kérte volna,inkább szül másikat.
2009. szept. 24. 07:21
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Igen én nézem, nekem is ikreim vannak egy fiu és egy lány. 5 hónaposak. 1 hónapra elöbb születtek.

Az biztos ha még méhen belül kiderült volna hogy nekik ilyen problémájuk lenne elvetettem volna, de szerencsére nem. Egyszerűen nem tudom elképzelni miket gondol egy ilyen édesanya akinek ezeket kell átélnie, nagyon nehéz lehet nekik. Pl egy vak, értelmi sérült, mozgáskorlátozott gyermekkel.

2009. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Valahol igaza van, legalábbis szerintem.
2009. szept. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet mondott, hogy nem kérte volna őket?
2009. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért valahol megérthető, hogy nem akarja egy ilyen gyereket felnevelni, szenvedés neki is és szenvedés a gyereknek is. Vetesse el és a következőnél már nem lesz ilyen probléma feltehetőleg.
2009. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én mint anya,úgy gondolom,hogy egy ilyen döntést nehezebb meghozni mint azt mondani,hogy harcoljanak érte!

Igaz,nem voltam még ilyen helyzetben de szerintem a természet tudja mit csinál!Az ilyen korán megszületett babákat nem biztos,hogy tényleg életbe kellene tartani!Nekem is van ilyen ismerősöm az egyik kislány egészséges lett,a másik teljesen sérült mind agyilag mind testileg.Rengeteget kell vele foglalkozni így a másik gyerkőcre nem is jut idő!És mi lesz akkor ha már a szülők megöregszenek,meghalnak?Ezek a sérült emberek mennek valami elfekvőbe!

Ez nagyon nehéz kérdés és főleg nehéz döntés!De én sem biztos azt választanám,(ha lehetne)hogy harcoljanak érte mindenáron!

2009. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
AZ utolsónak igaza van, mert mi lesz akkor velük ha a szülök nem lesznek már?
2009. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez igy van,nehéz döntés az biztos...
2009. szept. 24. 08:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az e heti Nők Lapjában van cikk azokrók, akik a műsorban szerepeltek.
2009. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A nők lapja egészen régóta foglalkozik ezzel a témával, egész cikksorozat van róla, érdemes elnézni a könyvtárba a régebbi számokért. Egyébként is nagyon szeretem a nők lapját, de ez a cikksorozat annyira kerek egészre sikerült, mindegyik oldalát bemutatva ennek a helyzetnek, hogy az embernek semmi hiánya nincs. Csak jó alaposan elgondolkozik, hogy vajon én mit tennék/mit tettem volna hasonló helyzetben.
2009. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!